Existuje snáď ikonickejšia „automobilová“ séria filmov ako Rýchlo a Zbesilo? Asi ani nie. Na začiatku to bolo len o tuningu a rýchlosti, dnes už je to viacej sci-fi ako realita. Napriek tomu nás však celá séria bavila až do posledného ôsmeho dielu. Netflix dnes rozšíril svoju ponuku o Rýchlo a Zbesilo 1 až 7.

Na Netflixe si pozriete Rýchlo a Zbesilo 1 až 7

Popravde, asi nie som jediný kto na Rýchlo a Zbesilo doslova vyrastal. Rýchle autá, pútavý príbeh, akčné situácie a samozrejme rodina dostali snáď každého diváka. V čase pandémie koronavírusu, kedy všetci netrpezlivo čakáme doma si však môžeme pripomenúť všetky diely s výnimkou toho posledného, ktoré nás zabavia na pekných pár večerov. Netflix rozširuje svoju ponuku aj o tieto ikonické snímky a my sme radi, že ich môžeme sledovať s českými titulkami.

Rýchlo a Zbesilo si za 19. rokov (2001 prvý diel) vybudovalo obrovskú základňu fanúšikov po celom svete. Samotní herci prešli dlohoročným vývojom a došlo aj k tragickej nehode jednej z najdôležitejších postáv, Paula Walkera (2013).

Napriek tejto neľahkej okolnosti si tvorcovia dokázali zachovať chladnú hlavu a dokončili siedmy diel (medzi tým aj ôsmy a tiež deviaty, ktorý čaká na premiéru v kinách). Môžeme teda povedať, že na Netflixe si môžete pozrieť všetky Rýchlo a Zbesilo, v ktorých sa vyskytovala obľúbená osoba, Briana O’Connera.

Či už ste teda Rýchlo a Zbesilo vo všetkých siedmych dieloch videli alebo nie, ak chcete zažiť trochu napínavej a zábavnej jazdy, mali by ste túto ponuku od Netflixu využiť. Idete do toho?

Na Netflixe si pozriete Rýchlo a Zbesilo 1 až 7 s českými titulkami.
Na Netflixe si pozriete Rýchlo a Zbesilo 1 až 7 s českými titulkami.
Prečítajte si tiež  Rýchlo a Zbesilo 10 má prvý trailer. Vin Diesel a Jason Momoa sa postarajú o pridanú dávku akcie a zábavy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.