Pokiaľ si chcete kúpiť špičkový televízor za rozumnú cenu, Samsung Smart Neo QLED TV je ideálnou voľbou. Toto zariadenie má 65″ uhlopriečku a disponuje aj vysokým 4K Ultra HD (3840 × 2160) rozlíšením, vďaka čomu vám na jeho obrazovke neunikne žiaden detail filmu, seriálu alebo akéhokoľvek iného obsahu, ktorý si na ňom budete prehrávať.

Samsung Smart Neo QLED TV ponúka čistý obraz s krásnymi farbami a tiež vysokým kontrastom, pričom zobrazenie po celý čas kontroluje umelá inteligencia, ktorá sa nachádza v procesore Neo Quantum Processor 4K. v Praxi optimalizuje scénu po scéne a vylepšuje váš obsah. Toto všetko televízor ponúkal v čase uvedenia na trh za pomerne mastných 1 599 €. Keďže je už ale na trhu rok, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 949 €. Cena teda klesla u niektorých predajcov až o 650 €!

Netreba pritom zabúdať, že v tejto 65″ TV od Samsungu je zakomponovaná funkcia Quantum Matrix, ktorá ovládal špeciálne Quantum Mini LED diódy. Táto moderná technológia precízneho riadenia svetla zabezpečí, že pri sledovaní TV dostanete krásne ostré a precízne vykreslené detaily aj v tých najtmavších alebo naopak najjasnejších scénach. Mať tento televízor doma vám jednoducho prinesie zážitok.

Samsung Smart Neo QLED TV má aj špičkové reproduktory s Dolby Atmos

Samsung Dolby Atmos
Samsung Xbox Game Pass

Sledovanie filmov nie je iba o obraze ale aj o zvuku. Samozrejme, ak chcete dosiahnuť ten najlepší možný výsledok, mali by ste si kúpiť domáce kino. Výbornou voľbou je napríklad Sony HT-S40R, ktorého cena na Slovensku štartuje od 340 €.

Najskôr si ale vyskúšajte, či vám nebudú stačiť aj vstavané reproduktory v televízore Samsung Smart Neo QLED TV, ktoré prinášajú podporu pre viacrozmerný zvuk Dolby Atmos. Zariadenie má aj technológiu takzvaného „vrchného vyžarovania zvuku“, ktorá vás naplno ponorí do sledovaného obsahu.

HDR10+ a 120 Hz obnovovacia frekvencia 

Samsung HDR10+
Zdroj: Samusng

Pri televízoroch v tejto cenovej kategórii je úplne bežné, že ponúkajú HDR10+, ktorá sa postará o sýte realistické farby a zároveň hlbší kontrast.

Veľkým bonusom je ale aj to, že Samsung Smart Neo QLED TV prináša podporu pre 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Vďaka tomu si užijete veľmi plynulé hranie hier na najnovších herných konzolách.

V tomto televízore je navyše aj technológia AMD FreeSync Premium Pro, ktorá dopomáha ku ešte plynulejšiemu obrazu s nízkou latenciou. Pri hraní hier sa teda nebudete stretávať so žiadnym trhaním alebo zasekávaním.

Inteligentné funkcie televízora a Xbox Game Pass

Samsung Xbox Game Pass
Zdroj: Samusng

Samsung Smart Neo QLED TV má k dispozícii operačný systém Smart Hub, vďaka ktorému už nemusíte používať dodatočné zariadenie na to, aby ste si pustili filmy alebo relácie cez Netflix, Apple TV+ či akúkoľvek inú platformu.

Zároveň tiež platí, že Samsung Smart Neo QLED TV podporuje službu Xbox Games Pass. Za poplatok získate exkluzívny prístup do knižnice viac ako 100 populárnych hier, ktoré si môžete zahrať vo vysokej kvalite aj bez vlastnenia hernej konzoly Xbox. Jediné čo potrebujete je kvalitné internetové pripojenie a herný ovládač.

Ak vás teda Samsung Smart Neo QLED TV zaujal, najlepšie ponuky na jeho nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz. V súčasnosti ide o jeden z najlepších televízorov na slovenskom trhu v pomere cena / výkon / protihodnota.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -