Spoločnosť Samsung sa umiestnila na prvom mieste zo zoznamu 800 spoločností, ktoré hodnotili ich zamestnanci v 57 krajinách vrátane Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Nemecka, Číny, Južnej Kórey, Indie a Vietnamu.

Celkovo sa na hodnotení zúčastnilo viac ako 150 000 zamestnancov. Spolu s ďalšími technologickými spoločnosťami sa Samsung pravidelne umiestňuje na popredných priečkach, ale v posledných troch rokoch dominoval, čo odráža hrdosť a spokojnosť jeho zamestnancov, ako aj dobré meno spoločnosti v odvetví IT a technológií.

- Reklama -

Spoločnosť Statista požiadala respondentov, aby ohodnotili svoju ochotu odporučiť vlastného zamestnávateľa priateľom a rodine podľa vopred stanoveného kľúča.

Taktiež boli požiadaní, aby podali správu o hospodárskom vplyve a imidži spoločnosti, v ktorej pracujú, o tom, ako podporuje rozvoj talentov, rodovú rovnosť a svoju spoločenskú zodpovednosť.

Respondenti boli následne požiadaní, aby rovnakým spôsobom ohodnotili iných zamestnávateľov v rovnakom odvetví alebo sektore, a to buď pozitívne, alebo negatívne v porovnaní s ich vlastným zamestnávateľom.

Samotní zamestnávatelia nemajú na prieskum žiadny vplyv. Nemôžu ovplyvniť ani výber respondentov, ktorým je zaručená úplná anonymita. Viac informácií nájdete tu a celý rebríček je k dispozícii tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -