Spoločnosť Samsung sa umiestnila na prvom mieste zo zoznamu 800 spoločností, ktoré hodnotili ich zamestnanci v 57 krajinách vrátane Spojených štátov, Spojeného kráľovstva, Nemecka, Číny, Južnej Kórey, Indie a Vietnamu.

Celkovo sa na hodnotení zúčastnilo viac ako 150 000 zamestnancov. Spolu s ďalšími technologickými spoločnosťami sa Samsung pravidelne umiestňuje na popredných priečkach, ale v posledných troch rokoch dominoval, čo odráža hrdosť a spokojnosť jeho zamestnancov, ako aj dobré meno spoločnosti v odvetví IT a technológií.

Spoločnosť Statista požiadala respondentov, aby ohodnotili svoju ochotu odporučiť vlastného zamestnávateľa priateľom a rodine podľa vopred stanoveného kľúča.

Taktiež boli požiadaní, aby podali správu o hospodárskom vplyve a imidži spoločnosti, v ktorej pracujú, o tom, ako podporuje rozvoj talentov, rodovú rovnosť a svoju spoločenskú zodpovednosť.

Respondenti boli následne požiadaní, aby rovnakým spôsobom ohodnotili iných zamestnávateľov v rovnakom odvetví alebo sektore, a to buď pozitívne, alebo negatívne v porovnaní s ich vlastným zamestnávateľom.

Samotní zamestnávatelia nemajú na prieskum žiadny vplyv. Nemôžu ovplyvniť ani výber respondentov, ktorým je zaručená úplná anonymita. Viac informácií nájdete tu a celý rebríček je k dispozícii tu.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Šokujúce zistenie: Ľudia viac dôverujú firmám Google a Amazon než Apple s tým, ako nakladajú s ich súkromnými dátami!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -