Streamovacia služba na Netflix má v týchto chvíľach chystať pre divákov ďalšie zaujímavé prekvapenie. Odborník Jeff Sneider v podcaste prezradil, že spoločnosť vyvíja americkú adaptáciu juhokórejského seriálu Squid Game, ktorý sa stal pred dvoma rokmi celosvetovým fenoménom. Téme sa venoval portál CBR.

Jeff Sneider konkrétne uviedol, že Netflix má záujem o to, aby nový seriál produkoval David Fincher, ktorý má za sebou uznávané filmy ako „Sedem“, „Klub bitkárov“, „Zodiac“ či „Sociálna sieť“. Rovnako pre Netflix pracoval na úspešných seriáloch, ako „House of Cards“, „Mindhunter“ a „Love, Death & Robots“. V súčasnosti však nie je jasné, či túto ponuku prijal.

Kórejský Squid Game sa stal okamžite po premiére senzáciou, pričom takýto úspech neočakávali ani jeho autori. Na Netflix sa dostal ešte v septembri 2021 a jeho deväť epizód dosiahlo 1,65 miliardy hodín sledovania v priebehu prvých štyroch týždňov. Zároveň rýchlo dosiahol míľnik tej najsledovanejšej série na Netflixe všetkých čias.

Netflix začal točiť reality show Squid Game: The Challenge

Squid Game si vyslúžil množstvo pochvaly zo strany verejnosti aj odborníkov. Dokonca sa už objavili informácie, že streamovacia služba začala práce na novej reality show „Squid Game: The Challenge“, ktorá bude nadväzovať na úspech seriálu.

V nej sa dostanú skutoční ľudia do „skutočnej“ hry Squid Game, pričom víťaz sa môže tešiť na skutočnú finančnú odmenu. Portál Variety však v tejto súvislosti nedávno zverejnil správu, v ktorej uviedol, že nová show od Netflixu bola zmanipulovaná a krutá.

Uvidíme teda čo prinesie výsledok a či sa skutočne dočkáme americkej adaptácie Squid Game. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Severokórejčan prepašoval do krajiny seriál Squid Game na USB. Čaká ho trest smrti
Môže ťa zaujímať
- Reklama -