Bezdrôtové slúchadlá sú mimoriadne osobné zariadenie, ktoré by mal vlastniť každý z nás. Spoločnosť Nothing, ktorá si v minulosti zaumienila, že chce poskytnúť podobné zariadenia ako Apple no s výrazne nižšou cenou to veľmi dobre vie. Jej model Nothing Ear 2 kúpite teraz za mimoriadne výhodnú cenu. Vo veľa veciach sa môže zrovnať s výrazne drahšími AirPods Pro 2.

Začať by sme mohli tým, že Nothing Ear 2 majú 11,6 mm dynamické meniče. Tie dokážu prehrávať mimoriadne kvalitný zvuk vrátane podpory Hi-Res audia. Nothing Ear 2 tiež podporujú kodeky AAC, SBC, LHDC 5.0 a ku vášmu iPhonu či Androidu sa pripoja skrz štandard Bluetooth 5.2. Samozrejmosťou je aj špičkové ANC, ktoré dokáže aktívne potláčať všetky zvuky vo vašom okolí. Pomáhajú tomu aj silikónové štuple.

Nothing Ear 2 sa svojimi funkciami aj dizajnom podobajú na AirPods Pro 2 a v niektorých veciach ich dokonca aj prekonávajú. Na druhej strane však za tieto slúchadlá stále zaplatíte výrazne menej. Po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať už za 149 €, čo sa znie veľmi lákavo. Platí to najmä vtedy, keď si uvedomíte, že Apple predáva konkurenta pre toto zariadenie za skoro dvojnásobnú cenu.

Nothing Ear 2
Zdroj: YouTube / Joshua Chang / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Nothing Ear 2 pritom podporujú aj automatickú detekciu uší (prehrávanie sa samé spustí / zastaví potom, čo si slúchadlo vložíte do ucha) a nie sú ani ťažké, pretože vážia iba 4,5 gramu. Oslnivá je tiež výdrž batérie, ktorá dosahuje až 30 hodín na jedno nabitie v rámci puzdra a 6,3 hodiny v rámci slúchadiel.

V štandarde sa tiež môžete tešiť na konektor USB-C s podporou rýchleho nabíjania, ktoré dokáže za 10 minút poskytnúť slúchadlám dosť energie na to, aby vám fungovali ďalších 8 hodín. Hodí sa to najmä na cestách.

V prípade Nothing Ear 2 vás poteší aj prvotriedna odolnosť voči vode v rámci štandardu IPX5 či originálny dizajn s transparentným telom, cez ktoré môžete vidieť priamo na hardvér slúchadiel. Ak teda máte o Nothing Ear 2 záujem, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 149 €. A to je z nášho pohľadu veľmi dobrá cena. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto je prvá reálna fotografia nového MacBooku Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -