Bezdrôtové slúchadlá sú v súčasnosti trendom, ktorý by vás nemal v žiadnom prípade obísť. Pokiaľ si chcete takéto zariadenie zaobstarať, no AirPods od spoločnosti Apple sa vám zdajú príliš drahé, máme pre vás skvelú správu. Zariadenie Nothing Ear (Stick) kúpite v zľave za extrémne výhodnú cenu. Vo veľa veciach sa podobajú na zariadenie od Apple.

Pokiaľ sa pozrieme na hardvér Nothing Ear (Stick), rýchlo zistíme, že je po technickej stránke naložený. K dispozícii máte 12,6 mm meniče s podporou kodekov AAC a SBC, vďaka čomu sa môžete tešiť na veľmi kvalitný zvuk. Na pripojenie využívajú Nothing Ear (Stick) technológiu Bluetooth 5.2 a vďaka svojmu odolnému a veľmi originálnemu dizajnu sú odolné voči prachu aj vode v rámci normy IP54. To sú vcelku zaujímavé výhody. Ešte lepšia je však cena.

Pri AirPods sme si už tak nejak zvykli na to, že sa predávajú za čiastky ďaleko presahujúce magickú hranicu 100 €. Ostatní výrobcovia, medzi ktorých patrí aj Nothing však toto pravidlo neuplatňujú. Zatiaľ čo AirPods 3 sa oficiálne predávajú za 179 € a AirPods 2 za 159 €, Nothing Ear (Stick) stáli ešte prednedávnom 119,9 €. O to lepší je fakt, že Nothing Ear (Stick) kúpite po kliknutí na tento odkaz 61,9 €. Upozorňujeme však, že akcia môže byť časovo, alebo skladovými zásobami obmedzená.

Nothing Ear Stick
Zdroj: Nothing

To čo sme vám o Nothing Ear (Stick) ešte nepovedali je, že sú plne kompatibilné s operačným systémom iOS aj Android. Rovnako podporujú rýchle nabíjanie cez USB-C a disponujú aj výbornou výdržou batérie na jedno nabitie.

V praxi ide o 22 hodín v rámci púzdra a 7 hodín v rámci slúchadiel (dokopy 29 hodín). Ak sa s Nothing Ear (Stick) rozhodnete športovať, výhodou je aj nízka váha na úrovni len 4,4 gramu.

Existuje drahší, no výrazne lepší model, ktorý vás môže zaujať 

Nothing Ear 2
Zdroj: YouTube / Joshua Chang / Mike O’Brien (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám produkty od Nothing páčia, ale chceli by ste ešte niečo lepšie, hoci za príplatok, k dispozícii sú aj slúchadlá Nothing Ear 2. Nebudeme klamať, keď napíšeme, že ide o priameho konkurenta pre AirPods Pro 1 / 2. generácie, ktorý má veľmi podobný dizajn a tiež silikónové štuple. Ocenia to najmä náročnejší zákazníci.

V rámci Nothing Ear 2 sa môžete tešiť na funkciu ANC – aktívne potláčanie okolitých zvukov, ktoré funguje z vlastnej skúsenosti výborne, ale tiež podporu pre Hi-Res Audio. Nothing Ear 2 tiež disponujú 11,6 mm meničmi a skvelou výdržou batérie.

Prečítajte si tiež  Apple mení stratégiu. Služba Apple TV+ bude fungovať podobne ako Netflix, HBO Max či Disney+

Bežná predajná cena týchto špičkových slúchadiel je len 149 €, čo znamená, že výrobca ich ponúka ešte lacnejšie, ako spoločnosť Apple svoje najdostupnejšie AirPods 2. generácie. Navyše Nothing Ear 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 115,9 €. To je stále extrémne výhodná ponuka. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -