Aj to je jeden z dôvodov, prečo firma plánuje v aktualizácii „Sun Valley 2“ zabezpečiť ochranu siete na úrovni operačného systému. Táto bezpečnostná funkcia, ktorá sa spolieha na technológiu Defender SmartScreen bude chrániť používateľov pred škodlivými aplikáciami alebo rozšíreniami prehliadača. V systéme 22H2 alebo novšom bude Microsoft Defender poskytovať ochranu proti phishingu pomocou technológie detekcie. Tá je založená na umelej inteligencii.

Cieľom je chrániť používateľov pred phishingovými útokmi tým, že AI rozpozná, keď používatelia zadávajú svoje prihlasovacie údaje do aplikácií a upozorní ich na potencionálne nebezpečenstvo vyskakovacím oknom. Všetko to funguje vďaka inteligentnému šetriču obrazovky vo Windowse 11, ktorý pracuje na úrovni jadra. Vďaka tomu dokáže určiť, kedy ste zadali heslo do akejkoľvek aplikácie. Rozpoznáva tiež heslá zadané do formulárov na webových stránkach a podobne.

Ako kúpiť originálny a hlavne lacný Windows alebo kancelársky balík MS Office?

Ak chcete používať originálnu verziu operačného systému Windows alebo kancelárskeho balíka Office, spoločnosť Godeal24 vám je pripravená pomôcť. V súčasnosti ponúka používateľom špeciálne zľavy, vďaka ktorým ušetríte stovky EUR.

Tak napríklad Windows 10 Professional môžete získať už za 7,24 €, čo je v porovnaní so 115,59 €, za ktoré sa predáva štandardne poriadny rozdiel. A keďže spoločnosť Microsoft oznámila, že Windows 11 bude bezplatným upgradom pre všetkých používateľov Windows 10, teraz je ideálny čas na jeho aktiváciu.

Pokiaľ vás skôr zaujíma balík kancelárskych nástrojov Office Professional 2021, ktorého oficiálna cena štartuje na úrovni až 439,99 €, dnes ho môžete získať len za 30,22 €, čo je úspora až na úrovni neskutočných 410 €! Samozrejmosťou je neustály prístup ku novým aktualizáciám a vylepšeniam, ktoré môže tento program v priebehu času ponúknuť. To isté platí aj pre operačný systém Windows.

Taktiež si vás dovolíme upozorniť, že spoločnosť Godeal24 ako predajca IT softvéru ponúka aj iné produkty, než len originálny Windows alebo MS Office. V jej ponuke nájdete aj ďalšie ďalšie softvérové nástroje, ako napríklad Iobit Advanced SystemCare 14 Pro , Ashampoo PDF Pro 3, MacBooster 8 Lifetime Subscription atď., ktoré majú bohatú ponuku a dokážu uspokojiť vaše každodenné potreby.

Windows a Office za krátkodobo najnižšie ceny 

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo šialený Mac Studio. Čo prináša najvýkonnejší jablkový počítač?

Ďalšie počítačové nástroje: Najlepšie ceny za najlepšie produkty!

Až 62 % zľava na balíky Windows a MS Office s exkluzívnym kódom „EGD62

Až 50 % zľava na Windows s využitím exkluzívneho kupónu „EGD50

Ďalšie verzie programov: Všetko pre vašu prácu a online štúdium s exkluzívnym kódom „EGD62

Čo je to OEM licencia? 

Mnohí používatelia sú prekvapení nízkou cenou, ktorú ponúka Godeal24, no zároveň sa pýtajú, prečo je to tak a či nejde o žiaden podvod. Môžete si byť istí, že v prípade nákupu vyššie uvedených produktov ide o skutočnú cenu, pretože licencie predávané spoločnosťou Godeal24 sú OEM.

Prečítajte si tiež  Príchod systému macOS Ventura je za rohom. Toto prinesie očakávaná aktualizácia

Ide o licencie, ktoré sa zvyčajne predávajú výrobcom počítačov, aby mohli lacnejšie kúpiť systém Windows na inštaláciu do svojich masovo vyrábaných zariadení. Nevýhodou licencie OEM je, že je zvyčajne viazaná na základnú dosku, takže po aktivácii je ťažké preniesť licenciu na iný počítač.

Našťastie, spoločnosť Godeal24 predáva svoje licencie OEM tak lacno, že ak počítač presuniete alebo potrebujete ďalšiu licenciu, stačí si kúpiť ďalšiu kópiu a stále je to lacnejšie ako platiť maloobchodnú cenu.

Spoločnosť Godeal24 poskytuje nielen dobré produkty, ale ale špičkovú starostlivosť o zákazníka. Pokiaľ si zakúpite produkty v spoločnosti Godeal24, môžete využívať aj doživotný popredajný servis!

Kontaktný e-mail: service@godeal24.com

Ako aktivovať produktový kľúč pre Windows 10 Pro?

Prvý spôsob:

  1. Stiahnite si a nainštalujte Windows 10 Professional.
  2. Otvorte „Ovládací panel“ > „Všetky položky ovládacieho panela“ > „Systém“ > kliknite na „Aktivovať Windows“ a „Zmeniť produktový kľúč„.
  3. Kliknite na položku „Aktivácia“ a zadajte svoj kľúč systému k Windows 10 Pro.

Druhý spôsob:

  1. Stiahnite si a nainštalujte systém Windows 10 Pro Professional.
  2. Kliknite pravým tlačidlom myši na položku „Ponuka Štart“ a vyberte položku „Systém„.
  3. Kliknite na položku „O systéme“ a potom kliknite na položku „Zmeniť kľúč produktu“ alebo „Aktualizovať vydanie systému Windows„.
  4. Kliknite na položku „Change product key“ (Zmeniť produktový kľúč) a zadajte aktivačný kľúč ku systému Windows 10.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.