Zákazníci O2 si s mobilným telefónom v ruke vybavia kúpu nového paušálu odkiaľkoľvek. Stačí im na to O2 aplikácia. Zákazník si po jej nainštalovaní môže zvoliť možnosť objednať nový paušál online. Prvým krokom je vypísanie kontaktných údajov a následne si vyberá z ponuky O2 paušálov, ktoré aplikácia prehľadne zobrazuje.

Po overení emailovej adresy prejde kontrolou, kde ho aplikácia vyzve, aby zadal údaje z občianskeho preukazu a odfotil si svoju tvár, ktorú následne systém porovná s jeho ID. Zákazník si potom vyberie spôsob platby a spôsob doručenia SIM karty, zvoliť si môže doručenie poštou alebo kuriérom.

Následne pokračuje do sekcie podpisu zmluvy, kde nájde všetky povinné a nepovinné dokumenty vrátane budúcej zmluvy. Zákazník podpíše zmluvu elektronicky stlačením jedného tlačidla. Potom čaká na doručenie novej SIM karty a posledným krokom je jej aktivácia v mobilnej aplikácii, s čím mu pomôže prehľadný návod od operátora.

„Digitalizácia je pre nás v O2 priorita, a preto v budúcnosti plánujeme rozširovať digitálne služby o ďalšie novinky, ktoré našim zákazníkom zjednodušia život. Naším cieľom je byť najodporúčanejším parťákom pre digitálne služby“, dodala Jancurová.

O2 pausal
Zdroj: 02 Slovensko

O2 aktuálne ponúka zákazníkom tretiu generáciu O2 Paušálu, ktorá sa vyznačuje jednoduchosťou. O2 prinieslo ako prvý a jediný operátor Netflix v cene paušálu. Veľkej obľube sa tiež teší služba Cashback, ktorá zákazníkom s neobmedzeným paušálom vracia peniaze za nevyužité dáta – a vďaka tomu zákazník nemusí mať zlý pocit, že mu zbytočne prepadli.

Takmer rok už funguje vernostný program O2 Prekvapenia. Ten ponúka zákazníkom každý týždeň v aplikácii nové O2 Prekvapenia, čiže rôzne zľavy u partnerov. Aj čísla ukazujú, že o tento vernostný program je záujem, pretože od mája 2023, kedy program začal fungovať, bolo zotretých už viac ako 3,5 milióna prekvapení.

O2 prináša novinky aj pre rodičov a ich deti 

O2 pausal deti
Zdroj: O2 Slovensko

Aby toho nebolo málo, telekomunikačný operátor O2 prináša pre svojich zákazníkov jedinečnú SIM kartu navrhnutú pre potreby rodičov, ktorí chcú mať aktivity svojich detí pod palcom.

O2 Junior je prvá SIM-ka, ktorej hlavnými benefitmi sú jednoduché riadenie mobilnej spotreby, neobmedzené volania a SMS na tri zvolené telefónne čísla, a tiež bezpečnosť v digitálnom priestore v sieti O2.

Služby mobilných operátorov nevyužívajú len dospelí nad 18 rokov, ale aj mladšie generácie, ktorých sprievodcami v digitálnom svete sú ich rodičia. Keďže O2 chce na trh prinášať služby, ktoré ľuďom zjednodušujú život, tentokrát vypočulo práve komunitu rodičov. Tá má špecifické požiadavky týkajúce sa bezpečnosti, jednoduchosti ovládania či neobmedzeného spojenia so svojimi deťmi.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Slováci pozor na tento podvod. Okradne vás o peniaze

SIM-ka O2 Junior je jedinečná na slovenskom telekomunikačnom trhu, pretože rodičom umožňuje mať telefón svojho dieťaťa pod kontrolou. Zároveň dieťa chráni pred falošnými webmi, neželaným obsahom a inými nástrahami internetu.

Hlavné benefity SIM-ky O2 Junior karty sú:

  • Rodičia získajú pre svoje dieťa neobmedzené volania a SMS na 3 vopred zvolené telefónne čísla do všetkých sietí na Slovensku. Dieťa tiež získa 4 GB dát.
  • Rodičia vedia nastaviť limity na telefónoch svojich detí pre dátovanie, telefonovanie a posielanie správ. Tento limit dokáže rodič pravidelne meniť a prispôsobovať aktuálnym potrebám svojho dieťaťa.
  • Aby sa deti dokázali vždy spojiť so svojimi blízkymi, program umožňuje nastaviť 3 telefónne čísla akéhokoľvek slovenského operátora, na ktoré sa dieťa dovolá aj po prečerpaní limitu.
  • Súčasťou SIM-ky O2 Junior je aj nová službaO2 Security, ktorá chráni pri mobilnom datovaní pred falošnými webmi, neželaným obsahom a inými nástrahami internetu.
  • Poplatok za program a prípadná nadspotreba v rámci limitu sa rodičovi zaúčtuje priamo do faktúry, vďaka čomu nemusí riešiť dobíjanie kreditu, ani prekvapenia z prehnane vysokej faktúry.
  • Dieťa má tiež blokované služby tretích strán (VAS služby) a zároveň je vyradené z akejkoľvek marketingovej komunikácie zo strany operátora.
  • ·Program O2 Junior je dostupný pre rodičov s akýmkoľvek O2 Paušálom len za 10 € mesačne.

V dnešnej spoločnosti hrajú nové technológie významnú rolu. Podľa dát Štatistického Úradu SR z roku 2022 takmer 3,3 miliónov Slovákov a Sloveniek vo veku od 16 do 64 rokov využíva internet denne a tento trend je nezvratný.

Najmladšia generácia Alfa vyrastá v spoločnosti, pre ktorú sú internet, umelá inteligencia a smart zariadenia bežným štandardom. Aj preto operátor vníma SIM-ku O2 Junior ako riešenie pre bezstarostnejšie využívanie nových technológií.

Na záver ešte zvýšená ochrana cez O2 Security

O2 Security
Zdroj: O2 Slovensko

Falošné web stránky, podvodné správy či škodlivé reklamy. Na internete je množstvo hrozieb, ktoré sa z užívateľov smartfónov pokúšajú vytiahnuť citlivé údaje, peniaze alebo šíria nebezpečné vírusy. Útočníci sa neustále zdokonaľujú, preto je čím ďalej ťažšie odhaliť, že ide o podvod.

Výhodou služby O2 Security je, že nie je potrebné nič inštalovať, lebo funguje priamo na sieti, vďaka čomu nezaťažuje výkon telefónu. Užívateľ po pripojení sa cez mobilné dáta v sieti O2 môže surfovať po internete a používať aplikácie bez rizika.

Vďaka O2 Security má užívateľ možnosť zablokovať prístup na stránky s vybraným nevhodným obsahom a vytvoriť si vlastný zoznam zablokovaných a povolených webových stránok.

Prečítajte si tiež  5 Apple produktov, ktoré v roku 2024 neuvidíme a bude to veľká škoda

Služba tiež blokuje nebezpečné webstránky, aby sa užívateľ nestal obeťou phishingu (nebezpečné odkazy v podvodných e-mailoch či SMS), malvéru (škodlivé softvéry), či botnetu (ovládnutie zariadenia cudzou osobnou). Zákazník tiež získava ochranu pred falošnými stránkami bánk a e-shopov, ktoré chcú zneužiť či ukradnúť platobné alebo osobné údaje.

O2 Security si zákazník môže vyskúšať na 1 mesiac zadarmo. Pred koncom bezplatného obdobia zákazník dostane upozornenie SMS správou a e-mailom. Ak si službu ponechá, po skončení bezplatného obdobia sa mu automaticky aktivuje mesačný poplatok 1 euro.

Službu môžu využívať zákazníci, ktorí využívajú služby O2 Paušál (Základný, Pohodový, Bezstarostný), O2 Dátovka a O2 Fér s platbou na faktúru. O2 Security nebude možné aktivovať k programom O2 Voľnosť, O2 Internet vzduchom a O2 Internet optikou.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -