Vlastniť kompaktný prenosný reproduktor s brutálnym zvukom sa vždy hodí. Zariadenie si môžete zobrať na chatu, párty pri bazéne alebo na grilovačku v lese a celé hodiny vám bude spríjemňovať deň svojim mimoriadne kvalitným zvukom. Presne na toto je ako stvorený JBL Charge 5. Po zľave ho kúpite veľmi výhodne a okrem vyššie uvedeného odolá aj vode či náročnejšiemu zaobchádzaniu.

Samotné zariadenie je prešpikované modernými technológiami. Nájdeme v ňom napríklad Bluetooth 5.1 či sústavu reproduktorov, ktoré dávajú dokopy až 40 W. Vďaka tomu reproduktor nie len, že ozvučí celú miestnosť ale veľmi dobre ho budete počuť kdekoľvek v exteriéri. Jeho súčasťou je optimalizovaný menič s dlhou výchylkou, dva pasívne basové žiariče a samostatný výškový reproduktor, ktoré vytvárajú JBL Original Pro Sound.

Čo sa týka ceny, tú výrobca pri predstavení stanovil na 179 €. Po kliknutí na tento odkaz ale JBL Charge 5 kúpite za 134 €, čo je cena, za ktorú sa toto špičkové zariadenie určite oplatí. Veď ušetríte veľmi príjemných 45 €. Nezabúdajte, že ide o investíciu, ktorá vám vydrží niekoľko dlhých rokov.

JBL Charge 5
Zdroj: YouTube / The Product Lab

Obrovským benefitom JBL Charge 5 je, že aj keď je po technickej stránke veľmi dobre vybavený, v skutočnosti neváži ani jedno kilo. Môžete ho teda vložiť do batohu alebo po pazuchu a pohodlne preniesť presne tam, kam potrebujete.

JBL Charge 5 má extrémnu výdrž batérie a neublíži mu voda

JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Ako sme uviedli vyššie, tento šikovný reproduktor od spoločnosti JBL nemá problémy ani s vodou. Charge 5 je totiž chránený štandardom IP67, vďaka ktorému mu nevadí šplech z bazéna či dážď, ale ani prach alebo piesok. Toto je obrovské plus.

Rovnako tak má JBL Charge 5 aj vynikajúcu výdrž vstavanej batérie, ktorá zvládne až 20 hodín používania na jedno nabitie. Ak sa teda budete nachádzať na mieste, kde nemáte elektrický zdroj, JBL Charge 5 si poradí.

Napokon nesmieme zabudnúť na funkciu, ktorú má k dispozícii napríklad aj Niceboy RAZE Radion 4. Keďže vám JBL Charge 5 ponúkne až 7 500 mAh akumulátor, k dispozícii nie je len pre hudbu, ale aj pre vaše mobilné zariadenia, ktoré si z neho môžete dobiť. Reproduktor v takomto prípade funguje ako powerbanka.

Čo teda dodať na záver? JBL Charge 5 je ideálny spoločník na letné, ale pokojne aj zimné mesiace, ktorý je neuveriteľne výkonný, má skvelú výdrž batérie a taktiež odolná nepriaznivým podmienkam. Dokonca obsahuje aj podporu pre špičkový stereo zvuk, kedy v rámci funkcie PartyBoost môžete prepojiť dva reproduktory do jednotného prehrávania. Ak teda máte záujem o JBL Charge 5, najvýhodnejšie ponuky na jeho nákup zobrazíte po kliknutí na tento odkaz. Dajte nám vedieť do komentára, aké máte skúsenosti s týmto zariadením vy.

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny Apple Watch SE. Zlatá stredná cesta!
JBL Charge 5
Zdroj: JBL

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -