Na internete sa objavila špekulácia, ktorá naznačuje, že druhá sezóna obľúbeného seriálu Wednesday už nemusí byť dostupná na Netflixe. Ide pritom o extrémne úspešné dielo. Samotná platforma prezradila, že v prvom týždni dosiahlo až 341,2 milióna hodín sledovanosti po celom svete. S touto informáciou prišiel ako prvý portál Nme.

Seriál Wednesday je dokonca takým hitom, že s mu podarilo zosadiť rekord štvrtej série Stranger Things, ktorá dosiahla v rovnakom porovnaní „len“ 335 hodín sledovanosti po celom svete. Ešte úspešnejší bol však druhý týždeň, počas ktorého dosiahol Wednesday až 400 miliónov hodín sledovanosti. Prekonal tak svoj vlastný rekord z prvého týždňa.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

A aj keď sú toto všetko pozitívne správy a Netflix by sa mal poponáhľať v tom, aby potvrdil práce na ďalšej sérii, zatiaľ to neurobil. Hoci sa to niekomu nemusí zdať podozrivé, pravda je taká, že na to platforma môže mať dosť dobrý dôvod.

Existuje totiž pravdepodobnosť, že to priamo súvisí s nedávnym odkúpením Metro-Goldwyn-Mayer (MGM), ktoré stojí za seriálom Wednesday spoločnosťou Amazon. Netflix by na základe tejto akvizície mohol prísť o práva pre druhú sezónu.

Napokon to môže byť s Wednesday aj ináč

A hoci tieto zistenia dávajú zmysel, portál Deadline zdôrazňuje, že dohoda medzi spoločnosťami MGM a Amazonom automaticky nezaručuje, že všetok odkaz od tohto producenta bude súčasťou platformy Amazon Prime Video.

Inými slovami, stále je tu pomerne veľká šanca, že práve Netflix prinesie druhú sezónu Wednesday. Pochopiteľne však za ňu aj veľmi slušne zaplatí. V súčasnosti však platforma možno ešte nevie, kedy presne príde a tak si dala s jej oznámením trochu načas. Nechajme sa prekvapiť.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám seriál Wednesday páčil alebo nie. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

https://www.youtube.com/watch?v=Q73UhUTs6y0

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix zásadne vylepšuje prémiový balíček. Pridáva doň dôležité funkcie aj pre Slovákov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -