Fanúšikovia filmovej a seriálovej zábavy radi sledujú obsah na veľkých obrazovkách, ktoré majú aspoň 55″ a viac palcov. Dnes vám, však ukážeme televízor od spoločnosti Samsung, ktorý má až 75″ (189 cm), ponúka kvalitné zobrazenie, vysoké rozlíšenie a hlavne sa dá kúpiť za bezkonkurenčne nízku cenu. Ušetríte na ňom stovky eur a ak trochu priplatíte, získať môžete ešte lepší obraz. O tom sa ale viac dočítate nižšie.

Aj keď ide o sériu televízora, ktorá prišla na trh v roku 2021, na kvalite mu to určite neubralo. Tešiť sa môžete na 4K (3840 × 2160 px) rozlíšenie obrazu, HDR10+, Smart funkcie, ktoré obsahujú stramovacie služby Netflix, VOYO, HBO Max a veľa ďalšieho. Tento televízor tiež ponúka AirPlay, vďaka ktorému dokážete ľahko prehrávať obsah zo svojho iPhonu / iPadu alebo Macu priamo na jeho obrazovku prostredníctvom Wi-Fi.

No a cena? Tá je mimoriadne nízka. Tento 75″ Samsung TV sa bežne predával za viac ako 1 059 €, čo znie samo o sebe veľmi dobre. Po kliknutí na tento odkaz ho ale zoženiete už od 759 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 300 €. A to by bola škoda nevyužiť. Upozorňujeme však, že zásoby u predajcov sa míňajú a tak by ste sa v prípade záujmu mali poponáhľať.

Samsung 75" TV
Zdroj: Samsung

Pochopiteľne, v tomto prípade nejde o vrchol ponuky spoločnosti Samsung. Televízor má klasickú LCD technológiu a jeho obnovovacia frekvencia dosahuje 50 Hz. Štandardnému divákovi to, ale nebude prekážať.

TCL má v ponuke 75″ QLED, za ktorý zaplatíte iba o 220 € viac 

TCL 75" TV
Zdroj: TCL

Ak si však chcete užiť aj špičkový obraz, existuje riešenie, ktoré môže byť lepšou voľbou. TCL totiž predáva rovnako veľký televízor, ktorý má prakticky totožné funkcie. Hlavným rozdielom je, ale prítomnosť technológie QLED (Quantum Dot), ktorá dokáže zobraziť viac ako jednu miliardu farieb.

Tento televízor kúpite po kliknutí na tento odkaz už od 979 €, čo predstavuje oproti vyššie spomenutému Samsungu príplatok len na úrovni 220 €. Okrem iného však dostanete aj výkonnejšie 30 W (vs 20 W) reproduktory s podporou Dolby Atmos a ďalšie užitočné funkcie. Rozhodnutie, ktoré zariadenie si napokon vyberiete nechávame samozrejme na vás. Z dostupných 75″ televízorov sú tieto dva v súčasnosti azda tou najlepšou voľbou.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hlavný konkurent iOS oslavuje. Android sa narodil presne pred pätnástimi rokmi. Pozrite si video ako v tom čase vyzeral
Môže ťa zaujímať
- Reklama -