Packeta spôsobila revolúciu v posielaní balíkov nielen na Slovensku, ale aj vo viacerých európskych krajinách. Na týchto trhoch si vďaka svojim vynikajúcim službám získala ohromné množstvo zákazníkov a ako sa zdá, spoločnosť nezaspala na vavrínoch. Ako píše Packeta na svojej oficiálnej internetovej stránke, oficiálne zavádza nový spôsob posielania balíkov pre všetkých zákazníkov.

Ten je určený napríklad pre tých ľudí, ktorí nestíhajú otváracie hodiny výdajného miesta nachádzajúceho sa v ich okolí, prípadne tých, ktoré sa chcú zbaviť zdĺhavého čakania v radoch a vypisovania podacích lístkov.

Packeta ako úplne prvá spoločnosť na Slovensku sprístupnila svojim zákazníkom možnosť posielania balíkov pomocou samoobslužných Z-BOXov.

Ich obrovskou výhodou je najmä to, že sú otvorené non-stop, takže ich môžete využívať ako cez deň, tak aj v noci a samozrejme počas siedmych dni v týždni. Na Slovensku je takýchto boxov už viac ako 1700.

Packeta celý systém testovala na používateľoch s operačným systémom iOS, no po novom môžu túto službu využívať úplne všetci a teda aj tí zákazníci, ktorí vlastnia smartfón s operačným systémom Android.

Najväčšie výhody posielania balíkov cez Z-Box

  • Využívať sa dá 24/7 – zásielku cez Z-BOX môžete poslať kedykoľvek počas dňa i v noci.

  • Celý proces trvá len 30 sekúnd – Podanie vykonáte pomocou mobilnej aplikácie a potom jednoducho vložíte zásielku do Z-BOXu.
  • Cez Z-BOX môžete posielať na Slovensko, do Českej republiky, Rumunska a Maďarska.

Návod, ako posielať balíky cez Z-Box

Packeta Z-BOX
Zdroj: YouTube / Packeta Slovakia

Postup ako na to je vlastne úplne jednoduchý. Na začiatku si stiahnite aplikáciu Packeta do svojho zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android. Akonáhle ju máte, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  • Otvorte aplikáciu Packeta.
  • Vyplňte údaje o zásielke, ktorú chcete poslať.
  • Zásielku starostlivo zabaľte.
  • Napíšte na ňu vygenerované heslo.
  • Vložte ju do najbližšieho Z-Boxu
  • Hotovo!

Packeta zdôrazňuje, že v rámci jej novej služby sa cena zásielky balíkov nijako nemení a je rovnaká, ako pri podaní v kamennej pobočke.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

Loopi Eco Case
Reklama

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nový Mac Pro dostane extrémne výkonné procesory
Môže ťa zaujímať
- Reklama -