Packeta neustále počúva svojich zákazníkov a svoje služby prispôsobuje ich potrebám. Spoločnosť tentokrát na svojom webe informovala o novinke, ktorú ocenia používatelia po celom Slovensku. Vyzdvihnúť si zásielku z často obsadeného miesta bude o čosi jednoduchšie.

Aby sme to upresnili, ak si dnes objednáte tovar do vami vybraného Z-BOXu alebo AlzaBoxu, môže sa stať, že toto miesto bude z dôvodu umiestnenia iných zásielok preplnené. Stačí, aby si niekto nevyzdvihol svoju zásielku v deň doručenia a už vzniká problém.

- Reklama -

Packeta tento problém rieši tak, že sa snaží do vami zvoleného boxu objednávku doručiť na dva pokusy. Keď to ale nevyjde (z kapacitných alebo technických dôvodov), presmeruje ju na výdajné miesto v okolí. No a toto nemusí byť ideálne riešenie pre každého.

Hľadáte kvalitný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. Ekologické kryty štartujú na sume 9,99 € a obľúbené transparentné kryty na sume 14,99 €. Svoju objednávku môžete zaplatiť aj cez Apple Pay a zásielka k vám bude odoslaná už niekoľko hodín po objednávke. Tak na čo ešte čakáte? (Reklama)

Packeta prišla s drobnou, no veľmi užitočnou zmenou 

packeta a iPhone zBoxy
Zdroj: Packeta / Unsplash / David Grandmougin

Spoločnosť však počúva svojich zákazníkov a preto prichádza s riešením tohto otravného problému. Pokiaľ sa Packete nepodarí doručiť tovar ani na druhýkrát do vami vybraného boxu, pošle vám notifikáciu s výzvou, aby ste si preferovanú pobočku vybrali sami.

Náhradné výdajné miesto teda nebude určovať systém ale prispôsobiť si ho budete môcť tak, aby čo najlepšie spĺňalo vaše požiadavky. Packeta dopĺňa, že notifikácia chodí spravidla po 16. hodine a zákazník má po nej niekoľko hodín na to, aby upravil výdajné miesto. Svoju zásielku si na ňom nájde hneď v druhý pracovný deň. Skvelá práca!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.