Pokiaľ sledujete spoločnosť Apple, meno Petr Mára vám zrejme nie je cudzie. Dnes je tento človek známy predovšetkým ako technologický youtuber, no okrem toho sa venuje aj prezentáciám a taktiež je certifikovaným trénerom spoločnosti Apple. Aj preto jej produktom tak dobre rozumie.

Petr Mára ukázal ešte koncom roka 2019 svoju Teslu Model 3 v známej českej youtube show „Ukáž Káru“. Po jeden a pol roku sa tu objavil znova, tentokrát však s elektromobilom väčšieho kalibru.

- Reklama -

Elektrické Porsche Taycan 4S je aktuálne jedno z najlepších vozidiel s elektrickým pohonom, aké si môžete na trhu zaobstarať. Nie je to len kvôli množstvu zaujímavých technológií, ktoré sú na palube, ale predovšetkým kvôli prvotriednym jazdným vlastnostiam a celkovom zážitku.

Automobilka sa nezameriavala na to, aby vytvorila elektromobil ale na to, aby vytvorila športové auto na baterky a to sa jej podľa úsmevov na tvári vo videu nižšie určite podarilo.

Napíšte nám do komentára, ako sa vám páči Porsche Taycan 4S a taktiež, ako na vás pôsobí farebná konfigurácia, ktorú zvolil Petr Mára. Za nás ide o stroj, ktorý pôsobí ako z inej galaxie a českému kolegovi z Apple sveta prajeme veľa šťastných kilometrov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.