Blíži sa leto a s ním aj množstvo zábavy, ktorú si užijete vonku ale aj doma. Pokiaľ máte radi najmodernejšie hry, no chýba vám aktuálna herná konzola, teraz je najvyšší čas to zmeniť. PlayStation 5, Xbox Series X aj Xbox Series S kúpite v zľave za fantastické ceny a čo je dôležité, obe konzoly sú okamžite dostupné. Nemusíte sa obávať už žiadneho zdĺhavého čakania.

Začnime hernou konzolou Xbox Series X, ktorá sa štandardne predáva za 559 €. Konzola má výkon na úrovni 12 teraflopov a ponúka 4K hranie až pri 120 FPS. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite od 491 € a u niektorých predajcov dostanete aj hru: Diablo 4 alebo Halo: Infinite ako bonus.

Rovnako si môžete kúpiť menej výkonný Xbox Series S, ktorý síce ponúka „len“ 2K a 120 FPS hranie a navyše nemá ani mechaniku, no pomerne výrazne na ňom ušetríte. Táto konzola sa bežne predáva za 299 € a po kliknutí na tento odkaz ju kúpite od 239 €.

Xbox Series X a Xbox Series S
Zdroj: Youtube / Tom Hyphen

PlayStation 5 za fantastickú cenu 

Do tretice tu máme hernú konzolu PlayStation 5, ktorá bola ešte nedávno extrémne nedostupná. Zákazníci na ňu čakali mesiace, alebo museli platiť čiastky blížiace sa hranici 700 €, aby sa ku nej vôbec dostali. Dobrou správou je, že s týmto už je koniec, nakoľko spoločnosť Sony naplno rozšírila výrobu. Dnes je bežná cena za PlayStation 5 na úrovni 549 – 579 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho viete získať od 484 €.

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / GameSpot / SpawnPoiint (úprava redakcie)

PS5 je tak dokonca lacnejšie, ako Xbox Series X, čo doposiaľ nebol úplne bežný jav. Zároveň platí, že na ňom môžete ušetriť ešte viac. Verzia bez BluRay mechaniky sa predáva o cca 50 € lacnejšie, no ako sa dočítate v tomto článku, jej nákup nedáva moc veľký zmysel. Určite vám teda odporúčame skôr výber drahšej verzie.

Dajte nám vedieť do komentára, pre ktorú hernú konzolu ste sa napokon rozhodli vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Tune 130NC sú vo výraznej zľave. Ani drahšie AirPods sa na ne nechytajú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -