Len pred dvoma mesiacmi sa PlayStation 5 prakticky ani nedalo kúpiť a dnes je herná konzola na Slovensku v ďalšej zľave. Spoločnosť Sony medzičasom potvrdila, že sa jej podarilo zlepšiť dostupnosť, pričom tento fakt ovplyvnil prakticky celý svet.

Aj vďaka tomu máte dnes jedinečnú príležitosť na to, aby ste si svoje novučičké PlayStation 5 kúpili za veľmi výhodnú cenu, za ktorú ho predáva internetový obchod Alza.sk. Hernú konzolu nájdete za najlepšie ceny na Slovensku tu.

- Reklama -

Konzola sa totiž dá zohnať už za 639,9 €, pričom ako bonus dostanete aj hru God of War Ragnarök v hodnote 70,9 €. Bežná cena tohto setu je podľa predajcu 689,9 €, takže zvýhodnenie predstavuje cca 50 €. Je to ale jedna z najlepších ponúk na PlayStation 5 na Slovensku, pokiaľ vezmeme do úvahy, že ako bonus získate aj pomerne drahú hru.

V súčasnosti nie je jasné, dokedy bude akcia platiť no prakticky za rovnakých 639,99 € kúpite PlayStation 5 + God of War Ragnarök aj na internetovej stránke Brloh.sk. Pokiaľ teda máte záujem o túto hernú konzolu, teraz máte jedinečnú príležitosť kliknutím na tento odkaz, ako sa ku nej dostať výhodne. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -