PlayStation 5 je najpredávanejšia herná konzola na svete a nie je to náhoda. Sony ku koncu minulého roka zaznamenal viac, ako 40 miliónov odoslaných kusov ku svojim zákazníkom a teraz v tomto úspešnom trende pokračuje s vynoveným modelom PlayStation 5 Slim. Pokiaľ si ho chcete kúpiť, teraz na to máte skvelú príležitosť. PlayStation 5 Slim totiž kúpite v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Aktualizovaná konzola má až o 30 % zredukované rozmery v porovnaní s predošlou verziu, vďaka čomu vám nebude zaberať toľko priestoru a takisto sa bude ľahšie prevážať z miesta na miesto. Druhá zásadná inovácia je tá, že PS5 Slim už ponúka odnímateľnú Blu-Ray mechaniku. Ak si teda kúpite verziu bez nej a neskôr si ju budete chcieť pridať, dokúpiť sa dá za cca 110 €, čo je vynikajúce riešenie.

No a cena? Konzola PlayStation 5 Slim je dostupná v dvoch samostatných verziách. Tá lacnejšia nesie názov Digital Edition a nie je vybavená mechanikou – ale dá sa dodatočne pridať. Jej štandardná cena je 449 €, no po kliknutí na tento odkaz ju kúpite už za 399 €. Ak teda chcete hrať hry stiahnuté z internetu, je to pre vás ideálna voľba.

Oveľa viac sa, ale z nášho pohľadu oplatí PlayStation 5 Slim s Blu-Ray mechanikou, ktoré sa štandardne predáva za 549 €, avšak po kliknutí na tento odkaz je dostupné od 473 €. Cenový rozdiel nepredstavuje ani 75 € a keďže samostatná mechanika je v predaji za vyššie spomínaných cca 110 €, viete krásne ušetriť.

PlayStation 5 Slim
Zdroj: YouTube / SpawnPoiint (úprava redakcie)

My už iba doplníme, že PS5 Slim ponúka možnosť hrania najmodernejších hier v najvyššej grafike spolu s podporou 4K a 120 Hz frekvencie. Takisto má ovládač DualSense, ktorého hmatová spätná väzba, reproduktor či dokonca mikrofón vás doslova vtiahnu do virtuálneho sveta online, ale aj offline titulov.

Jednou z výhod PS5 Slim je tiež to, že má o 200 GB viac internej pamäte, ako pôvodný model. Konkrétne sa môžete tešiť až na 1024 GB úložisko, na ktoré zmestíte viac hier, aplikácií, ale aj napríklad filmov. Ak teda konzolu chcete, využite šancu a kúpte si ju v zľave. Teraz sa to veľmi oplatí.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad Air M1 kúpite na Slovensku v zľave za super cenu: Ide o tablet, ktorý je v našich končinách veľmi obľúbený
Môže ťa zaujímať
- Reklama -