Najmodernejšia herná konzola PlayStation 5 Slim je na trhu len niekoľko mesiacov a napriek tomu ju dnes dokážete získať za veľmi výhodnú cenu. Verzia s Blu-Ray mechanikou sa v porovnaní s klasickou digitálnou edíciou predáva veľmi lacno a vzhľadom na to, čo všetko vám ponúkne by bola veľká škoda túto príležitosť nevyužiť.

PS5 Slim má k dispozícii podobný dizajn, ako pôvodná verzia, avšak v kompaktnejšom balení. Jej rozmery sú totiž až o tridsať percent menšie. Dôležitá je tiež konštrukčná inovácia, v rámci ktorej je vôbec po prvýkrát možné pripájať a odpájať Blu-Ray mechaniku. Ak si teda náhodou kúpite digitálnu edíciu, ktorá stojí po kliknutí na tento odkaz iba 429 € a neskôr sa rozhodnete, že chcete hrať hry na klasických diskoch, dokúpite si mechaniku za cca 100 € a nič vás už nebude obmedzovať. To doteraz nebolo možné.

Oveľa viac sa, ale oplatí kúpiť rovno PlayStation 5 Slim s Blu-Ray mechanikou, ktoré sa štandardne predáva za cenu 549 €. Herná konzola je teraz vo veľkých cenových zvýhodneniach, vďaka čomu ju získate po kliknutí na tento odkaz už za 461,5 €. Na tejto ponuke krásne ušetríte a získate pri tom úplne nový produkt.

Výhodou PlayStation 5 Slim je okrem menších rozmerov a nového konštrukčného riešenia Blu-Ray mechaniky aj to, že má k dispozícii väčšiu pamäť. Zatiaľ čo pôvodný model disponoval 825 GB SSD, ten nový má až 1 024 GB SSD. Vďaka tomu si na úložisko môžete pridať viac hier, alebo akéhokoľvek iného obsahu, ktorý PS5 podporuje.

Konzola sa ovláda cez klasický DualSense, ktorý vám dá počas hrania hier silnú spätnú väzbu a dokonca má aj vstavaný reproduktor či mikrofón, vďaka čomu sa vám bude ľahšie komunikovať so spoluhráčmi. V neposlednom rade nesmieme zabudnúť na to, že PS5 Slim má operačný systém, ktorý podporuje rôzne apky, ako Netflix, Apple TV+ a podobne. Vďaka tomu nejde len o konzolu na hranie hier, ale aj zariadenie, ktoré vám môže poslúžiť, ako také domáce inteligentné centrum.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Až 75" televízor Samsung so 4K rozlíšením kúpite v zľave. Tomuto sa hovorí domáce kino
Môže ťa zaujímať
- Reklama -