Medzi milovníkmi moderných technológií sa nachádzajú aj automobiloví nadšenci. Ako informuje portál Gizmochina, presne pre takýchto ľudí teraz spoločnosť Honor v rámci prelomového partnerstva predstavila svoj najnovší smartfón Magic 6 RSR Porsche Design. Táto vlajková loď nemá byť len obyčajným smartfónom, ale má ísť o prezentáciu luxusu, ktorý vznikol v spolupráci s prémiovou nemeckou značkou.

Honor Magic 6 RSR Porsche Design bol inšpirovaný elektrickým modelom Porsche Taycan. Zadný kryt telefónu a kovový rám v sebe majú zakomponovanú estetiku tohto špičkového vozidla. Rovnako sa používatelia môžu tešiť na exkluzívne farby Agate Gray a Frozen Berry Pink, či nápisy PORSCHE DESIGN priamo na zariadení.

Čo sa potom týka technických špecifikácií, toto zariadenie je vybavené 6,80-palcovým OLED displejom a vďaka vysokému rozlíšeniu (1280 × 2800 pixelov) a podpore 1,07 miliardy farieb poskytuje pohlcujúci zážitok zo sledovania akéhokoľvek obsahu.

Honor Porsche
Zdroj: HONOR

Honor Magic 6 RSR Porsche Design tiež ponúka technológiu Honor Oasis Eye Protection Screen, ktorá zabezpečuje optimálnu starostlivosť o oči vďaka funkciám, ako je stmievanie s 4320 Hz PWM.

Taktiež je tu adaptívna obnovovacia frekvencia, ktorá funguje v rozsahu 1 – 120 Hz podobne, ako na iPhonoch s označením „Pro“.

Honor Magic 6 RSR Porsche Design bude rýchly ako skutočné Porsche 

Zabudnúť nemôžeme ani na výkon, ktorá je v tomto prípade skutočne špičkový. Zariadenie bude „rýchle ako Porsche“, nakoľko sa v ňom skrýva špičkový procesor Snapdragon 8 Gen 3 vybavený 24 GB operačnou pamäťou RAM a 1 TB interným úložiskom.

Honor Porsche
Zdroj: HONOR

Telefón tiež ponúkne špičkovú kamerovú technológiu. Honor Magic 6 RSR Porsche Design dostal do vienka trojicu výkonných fotoaparátov, ktoré pozostávajú z 50 Mpx širokouhlého, 180 Mpx periskopového teleobjektívu a 50 Mpx ultraširokouhlého objektívu.

Navyše je tu aj ďalší 50 Mpx širokouhlý predný fotoaparát. O kvalitu záberov teda bude postarané za akýchkoľvek okolností. Pomôže aj kvantum režimov či dodatočných funkcií.

Dlhá výdrž batérie, dobrý zvuk a optimálna cena 

Telefón je v tomto prípade vybavený robustným 5600 mAh akumulátorom s podporou 80 W rýchleho nabíjania cez kábel a 66 W bezdrôtového rýchleho nabíjania.

Honor Magic 6 RSR Porsche Design tiež ponúka zvukový systém s technológiou DTS:X Ultra Sound Effects a jeho stereo reproduktory poskytujú pohlcujúci zvukový zážitok aj bez nutnosti používať slúchadlá.

Na nabíjanie slúži USB-C konektor a zariadeniu neublíži voda ani prach, keďže je voči nim odolné v rámci normy IP68.

Honor Porsche
Zdroj: HONOR

Čo sa potom týka ceny, tá sa nachádza na úrovni bežných vlajkových lodí konkurencie. Zariadenie sa začne predávať v Číne 22. marca 2024 za 9 999 juanov, čo je v prepočte bezmála 1 280 €.

Prečítajte si tiež  AirTag si môžete kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Toto všetko dokáže

A hoci európske ceny zatiaľ nepoznáme, v tomto prípade už hovoríme o konfigurácii s 24 GB RAM a 1 TB úložiskom. Tento luxusný smartfón teda bude o čosi lacnejší, podobne vybavený iPhone.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -