Pred trinástimi rokmi spôsobil film Avatar revolúciu, keď dosiahol najvyššie tržby v histórii kinematografie. Dopomohli tomu aj úchvatné 3D efekty, pričom rekordy sa nepodarilo zlomiť do dnešných dní. Možno sa ale táto situácia čoskoro zmení.

Do kín totiž mieri dlho očakávaný Avatar 2: Cesta vody, za ktorým stojí spoločnosť 20th Century Studios a samozrejme fenomenálny režisér James Cameron.

- Reklama -

Teraz sa snímok odhaľuje na ďašlom traileri, v ktorom sa môžeme pozrieť na podmorský svet. Práve okolo neho sa bude točiť pokračovanie úspešného prvého dielu.

Dokonalé počítačové efekty 

Už z dvojminútovej ukážky je jasné, že toto dielo bude úchvatné. Neuveriteľne realistické počítačové efekty dopĺňa Avatar nádhernými podmorskými bytosťami ako aj prvými zábermi bojov s úhlavným nepriateľom – človekom.

Samotný trailer je v čase písania tohto článku vonku zhruba 1 deň, no už za tak krátku dobu má na svojom konte skoro 8 miliónov zhliadnutí.

Dajte nám vedieť do komentárov nižšie, ako sa vám pozdáva. Prekoná úspech prvého Avatara?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -