Pred trinástimi rokmi spôsobil film Avatar revolúciu, keď dosiahol najvyššie tržby v histórii kinematografie. Dopomohli tomu aj úchvatné 3D efekty, pričom rekordy sa nepodarilo zlomiť do dnešných dní. Možno sa ale táto situácia čoskoro zmení.

Do kín totiž mieri dlho očakávaný Avatar 2: Cesta vody, za ktorým stojí spoločnosť 20th Century Studios a samozrejme fenomenálny režisér James Cameron.

Teraz sa snímok odhaľuje na ďašlom traileri, v ktorom sa môžeme pozrieť na podmorský svet. Práve okolo neho sa bude točiť pokračovanie úspešného prvého dielu.

Dokonalé počítačové efekty 

Už z dvojminútovej ukážky je jasné, že toto dielo bude úchvatné. Neuveriteľne realistické počítačové efekty dopĺňa Avatar nádhernými podmorskými bytosťami ako aj prvými zábermi bojov s úhlavným nepriateľom – človekom.

Samotný trailer je v čase písania tohto článku vonku zhruba 1 deň, no už za tak krátku dobu má na svojom konte skoro 8 miliónov zhliadnutí.

Dajte nám vedieť do komentárov nižšie, ako sa vám pozdáva. Prekoná úspech prvého Avatara?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Konečne vieme, kedy Apple predstaví svoj revolučný Apple Headset. Bude to už čoskoro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here