Používanie projektorov je čoraz viac trendy, pretože ponúkajú špičkový obraz na veľkej ploche, vďaka ktorému si užijete svoje obľúbené filmy, seriály, hry, alebo športové udalosti úplne novým spôsobom. Na Slovensku je jedným z najpredávanejších projektorov Samsung The FreeStyle. Teraz ho môžete získať vo výhodnej zľave.

Toto zariadenie je vybavené dostatočným FullHD rozlíšením a podporou HDR10, HLG či jasom až na úrovni 550 ANSI lúmenov. Rovnako tu nájdete aj automatické nastavovanie obrazu či ostrosti a niekoľko ďalších funkcií, vďaka ktorým je projektor veľmi praktický. Toto všetko navyše viete získať za rozumnú cenu.

Samsung The FreeStyle sa oficiálne predával v čase uvedenia na trh (2022) za pomerne mastných 999 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete kúpiť už od 514 €, pričom veľmi výhodne ho majú aj autorizovaní predajcovia, či samotná spoločnosť Samsung. Na nákupe ušetríte ďaleko viac, ako 400 € a to by bola škoda nevyužiť.

Nádherné zobrazenie a vysoký jas 

Samotný projektor je vďaka svojmu vysokému rozlíšeniu vhodný na široké spektrum aktivít, ako napríklad vyššie uvedené sledovanie filmov, seriálov, športových podujatí, alebo hranie hier, či prezentovanie projektov v práci. Je iba na vás, ako ho dokážete zúžitkovať.

Projektor Samsung The FreeStyle
Zdroj: Samsung

Vďaka technológiám HDR10 a HLG sa môžete tešiť na vysoký kontrast spolu s bohatými a presnými farbami a vysoký jas na úrovni 550 ANSI lúmenov zabezpečí, že projektor bude fungovať aj v miestnostiach, kde nie je úplná tma.

Nezabúdajte však, že najlepší výsledok vždy dosiahnete práve v tmavej miestnosti, alebo exteriéri a ideálne s použitím plátna. Dá sa to však aj bez toho.

Zobrať ho môžete aj na výlet do lesa. Stačí vám powerbanka

V neposlednom rade má Samsung The FreeStyle k dispozícii aj kvalitné prehrávanie 360° zvuku, vďaka ktorému pri ňom nepotrebujete používať žiadne dodatočné reproduktory.

Keďže ide o kompaktný projektor, ktorý je vhodný aj na cesty, pripojiť sa dá ku výkonnejšej powerbanke (50 W/20 V), vďaka čomu môžete zariadenie použiť aj mimo pripojenia do klasickej elektrickej siete.

Ak teda hľadáte šikovný projektor za rozumnú cenu, ktorý má vynikajúci obraz, dostatočne silný jas, vstavaný reproduktor a všetky možné funkcie pre čo najpohodlnejšie používanie či už doma, alebo niekde na dovolenke, Samsung The FreeStyle je fantastická voľba.

A keďže ho teraz po kliknutí na tento odkaz viete získať od cca 514 €, vďaka čomu ušetríte skoro polovicu z pôvodnej ceny, z nášho pohľadu ide o výbornú ponuku.

Napíšte nám do komentára, či vás tento projektor zaujal. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -