Chcete si vychutnať počas letných večerov domáce kino? V tom prípade by ste si mali zaobstarať kvalitnú premietačku, ktorá vám zabezpečí veľký obraz a zároveň nebude drahá. Presne takýmto zariadením je projektor Xiaomi Mi Smart Projektor 2, ktorý kúpite po zľave za super cenu.

Toto relatívne kompaktné zariadenie poskytuje možnosť premietania obrazu s uhlopriečkou až 120″ a automatickou viacnásobnou korekciou lichobežníkového skreslenia. Vďaka tomu by mal obraz na kvalitnom bielom podklade vyzerať podobne, ako keby ste sa pozerali na klasickú televíziu. Xiaomi Mi Smart Projektor 2 má tiež certifikovaný operačný systém Android TV, vďaka čomu sa vám bude veľmi pohodlne používať.

No a cena? Xiaomi Mi Smart Projektor 2 sa štandardne ponúka za 629 €, čo by sme pri tomto type projektora mohli považovať za adekvátny priemer. Po kliknutí na tento odkaz však zariadenie kúpite od 525 €, vďaka čomu slušne ušetríte.

Xiaomi monitor 2
Zdroj: Xiaomi

Zariadenie sa spolieha na rozlíšenie Full HD a technológiu automatického zaostrovania (ToF), vďaka čomu sa nemusíte obávať žiadnych rozmazaných filmov, alebo komplikovaného nastavovania obrazu. Projektor sa tiež chváli farebným spektrom Rec.709, vďaka ktorému farby pôsobia realistickejšie a podporou HDR10.

Projektor pracuje veľmi ticho pri 28 dB a ponúka aj dva vstavené reproduktory. Rozmery sú 115 x 150 x 150 mm a vďaka váhe na úrovni 1,3 kg ho ľahko môžete prenášať z miesta na miesto.

Xiaomi monitor 2
Zdroj: Xiaomi

Napokon maximálny jas na úrovni 500 ANSI lúmenov zabezpečí, že pokiaľ budete monitor používať v tmavej miestnosti, užijete si fantastický obraz. Existuje však aj výkonnejšia alternatíva od toho istého výrobcu.

Drahší model Xiaomi Mi Smart Projektor 2 Pro pre náročných

Xiaomi monitor 2
Zdroj: YouTube / Can (úprava redakcie)

Spoločnosť Xiaomi ponúka aj Xiaomi Mi Smart Projektor 2 Pro a teda výkonnejšiu verziu projektora, ktorá má aj podstatne väčšie rozmery 215 x 201 x 143 mm a váhu až na úrovni 3,7 kilogramu. To samo o sebe značí, že sa môžete tešiť na ešte lepší hardvér v jeho útrobách. Maximálna zobrazovacia veľkosť je v tomto prípade opäť 120-palcov, pričom sa budete spoliehať aj na rovnaké rozlíšenie.

Toto zariadenie má však výrazne výkonnejšie reproduktory a tiež silnejší jas, ktorý dosahuje až 1300 ANSI lúmenov. To znamená, že svoje obľúbené filmy alebo seriály si vo vysokej kvalite budete môcť užívať aj vtedy, keď sa budete nachádzať v miestnosti, kde nie je dokonalá tma.

Cena tohto projektora je pochopiteľne výrazne vyššia a v štandardnom predaji sa ponúka až za 949 €. Po kliknutí na tento odkaz ho však môžete získať za cca 762 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Rozhodnutie, ktoré zariadenie si vo finále vyberiete nechávame samozrejme na vás. Dajte nám vedieť do komentára.

Prečítajte si tiež  Garmin Forerunner 265 sú za super cenu a ocenia ich športovci. V tomto prekonajú Apple Watch
Xiaomi monitor 2
Zdroj: Xiaomi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -