Nie každý je fanúšikom vysávania a my tomu úplne rozumieme. V dnešnej dobe už navyše môžete upratovať „inteligentným“ spôsobom s pomocou robotického vysávača. Jeden má v ponuke aj Xiaomi a jeho označenie je Roidmi EVE Plus. V praxi ide o veľmi dobre vybavený stroj, ktorý kúpite po zľave za super cenu. Dokonca vie aj mopovať.

Xiaomi Roidmi EVE Plus vám ušetrí váš drahocenný čas, nakoľko je vhodný na všetky druhy podláh a dokonca aj koberce. Poteší tiež dlhou výdržou batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 180 minút. Pomáha tomu vstavaný 5 200 mAh akumulátor. Jeho opätovné nabitie naplno trvá potom zhruba 4 hodiny a keď Roidmi EVE Plus zistí, že mu dochádza šťava, na nabíjačku sa nasmeruje úplne sám.

Cena tohto zariadenia sa štandardne pohybuje na úrovni cca 400 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už od 344 €, vďaka čomu na ňom veľmi slušne ušetríte. V porovnaní s tým, koľko služby tento prístroj vykoná, je to skutočne zanedbateľná investícia. Najmä keď vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov.

Xiaomi Roidmi EVE Plus vie mopovať a ovládať ho môžete cez iPhone aj Android

Xiaomi Roidmi EVE Plus
Zdroj: Xiaomi

Veľkou výhodou vysávača Xiaomi Roidmi EVE Plus je aj to, že všetok vzduch je filtrovaný cez hepa filter. Vďaka tomu sa z neho pri práci nebude prášiť. Ďalšou skvelou funkciou je možnosť nastavenia presného rozvrhu práce. Vysávač budete ovládať cez mobilnú aplikáciu v iOS, alebo Android zariadení.

Xiaomi Roidmi EVE Plus má okrem vysávania ešte jednu veľmi praktickú funkciu. Je ňou automatické mopovanie, ktoré vám pomôže v domácnosti udržiavať ešte väčší poriadok. Vysávač je navyše vybavený aj špeciálnym snímačom, ktorý mu zabráni padnúť zo schodov, pokiaľ sa ocitne na ich okraji a nerobí mu problém prekonávať ani väčšie prekážky vo vašej domácnosti.

Čerešničkou na torte je potom veľmi tichý chod a plnohodnotná nabíjacia stanica, ktorá je súčasťou balenia. Na jeho navádzanie slúži špeciálna laserová technológia a sací výkon dosahuje až 2 700 Pa, vďaka čomu vás vysávač zbaví aj väčších nečistôt.

Ak teda chcete mať konečne pokoj od vysávania, Xiaomi Roidmi EVE Plus kúpite za najlepšie ceny na Slovensku na tomto odkaze. Je to jedno z najlepších zariadení vo svojej triede v pomere cena / výkon / protihodnota. Tak prečo to nevyskúšať?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Stačí v novom MacBooku Pro 8 GB RAM? Tu je odpoveď
Môže ťa zaujímať
- Reklama -