Spoločnosť Samsung už dávno dokázala to, čomu sa Apple len nečinne prizerá. Táto firma ponúka kvalitnú technológiu skladacích displejov, ktorú si osvojuje čoraz väčšie množstvo spotrebiteľov. A vy môžete patriť medzi nich. Samsung Galaxy Z Flip5 ponúka okrem ohybnej AMOLED obrazovky aj špičkový výkon a technológie. Dnes ho kúpite po kliknutí na tento odkaz za extrémne výhodnú cenu.

Samsung Galaxy Z Flip5 je vybavený dvoma displejmi. Jeden (ten menší) má 3,4″, ponúka vysoké rozlíšenie a používať ho budete, keď bude zariadenie v zloženom stave. Akonáhle ho však otvoríte, spoľahnúť sa môžete na druhý 6,7″ AMOLED displej s rozlíšením 2640 x 1080 pixelov a 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. Výrobca tu samozrejme myslel aj na odolnosť. Zariadenie preto prežije kontakt s vodou v rámci normy IPX8 a takisto dostalo extrémne pevný a odolný pánt, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť celé roky. Aká je však cena?

Zatiaľ čo kedysi boli skladacie technológie extrémne drahé, dnes ich cenovka klesá. Samsung Galaxy Z Flip5 sa v čase uvedenia na trh predával za 1 199 €, avšak dnes si ho viete po kliknutí na tento odkaz zaobstarať len za 730 €. Príjemným bonusom je fakt, že za tieto peniaze získate už 512 GB model, ktorý sa predáva po cenových zvýhodneniach za takmer rovnakú cenu, ako lacnejšie 256 GB prevedenie. Na toto sa žiaľ žiaden iPhone nemôže chytať.

Samsung Galaxy Z Flip 5
Zdroj: YouTube / Sam Beckman (úprava redakcie)

Po stránke výkonu nájdete v Samsungu Galaxy Z Flip5 špičkový čip Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2 s 8 GB RAM. Je to jeden z najlepších procesorov, aký v Android smartfóne v súčasnosti môžete mať. Okrem vysokého výkonu ponúkne aj dlhoročnú softvérovú podporu. Zariadenie má tiež veľkú 3 700 mAh batériu a nabíja sa cez USB-C, alebo aj bezdrôtovo. Je len na vás, čo si vyberiete.

V zadnej časti nechýbajú dva 12 Mpx fotoaparáty (hlavný + ultraširokouhlý), ktoré vám zabezpečia špičkové zábery a taktiež podporujú natáčanie videa v 4K pri 60 FPS, ktoré je samozrejme opticky stabilizované. Raz darmo, Samsung Galaxy Z Flip5 je aktuálne jedna z najlepších skladačiek na svete v pomere cena, výkon a protihodnota. A keďže ho kúpite lacnejšie, ako iPhone, z nášho pohľadu sa pre technologického nadšenca oplatí. Ak ho teda chcete, po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 730 €. Mali by ste sa však poponáhľať, nakoľko táto ponuka môže byť časovo obmedzená.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slovensko má mimoriadne drahé mobilné dáta. V iných častiach sveta vás vyjdú podstatne lacnejšie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -