Na trhu je mnoho projektorov v rôznej kvalite, no len málo z nich sa dokáže vyrovnať tomu, čo vám ponúkne Samsung The FreeStyle 2. generácie. Toto zariadenie je v našich končínách extrémne populárne a teraz si ho môžete kúpiť v zľave za výhodnú cenu. Na nákupe ušetríte stovky eur!

Tento projektor sa môže pochváliť kvalitným zobrazením, vysokým rozlíšením a dokonca podporou HDR či HLG. Maximálny jas dosahuje až 230 ANSI a vďaka automatickému nastaveniu obrazu a ostrosti sa s projektorom pracuje veľmi komfortne a jednoducho. Samsung The FreeStyle 2 bol navrhnutý tak, aby ho mohol ovládať úplne každý.

Toto zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 999 €, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz sa predáva len za 629 €, vďaka čomu na nákupe ušetríte stovky eur. Získate pritom produkt, ktorý si Slováci zamilovali, o čom svedčia aj vysoké predaje. Predstavený bol len cca pol roka dozadu.

Projektor Samsung The FreeStyle
Zdroj: YouTube / Tecnonauta (snímka obrazovky)

Projektor Samsung The FreeStyle 2 má obrovskú výhodu v tom, aký je kompaktný. Zariadenie sa dá ľahko zbaliť a priniesť z miesta na miesto, nakoľko má iba 800 gramov. Používať sa dá na sledovanie filmov, seriálov či športových udalostí, ale zobrazíte na ňom aj rôzne prezentácie pred vašimi kolegami. Dokonca sa dá napájať aj z powerbanky. Pri troche kreativity ho teda môžete zobrať na stanovačku, alebo do kempu a premietať svojim deťom rozprávky napríklad na veľkú bielu plachtu. Kreativite sa medze nekladú.

Samsung The FreeStyle 2 sa dá používať aj v miestnosti, kde nie je úplná tma, nakoľko má silný jas. Takisto oceníte aj 360-stupňový zvuk a vstavaný operačný systém Tizen, vďaka ktorému sa zariadenie veľmi pohodlne ovláda. Ak si teda chcete vyskúšať Samsung The FreeStyle 2, po kliknutí na tento odkaz ho získate len za 629 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tešíte sa na nové AirPods 3? Poznáme dátum začiatku predaja
Môže ťa zaujímať
- Reklama -