Ešte v septembri sa na internet dostali videá, ktoré nám ukázali údajne vývojové štádium hry GTA 6.

Aj keď sme zo začiatku pochybovali o ich relevantnosti, neskôr sa ukázalo, že boli skutočné. Potvrdilo to totiž samotné štúdio Rockstar Games, ktoré vyjadrilo nad celou situáciu ľútosť.

Reklama

Medzičasom sa objavili správy, že samotný únik by mohol mať veľmi negatívny dopad na neskorší vývoj hry. Fanúšikovia mohli vidieť viacero detailov, ako aj potencionálne hlavné postavy, ktoré sa vo videách objavovali.

Dobrá správa ale je, že ničoho podobného sa napokon obávať nemusíme. Ako prezradil riaditeľ Take-Two Strauss Zelnick, septembrový únik nebude mať žiaden negatívny vplyv na vývoj GTA 6.

Hoci ho celá situácia mrzí a opisuje ju ako jedno veľké sklamanie, jediné, k čomu sa spoločnosť pod jeho vedením uchýli je zvýšenie kybernetickej bezpečnosti. Práve skrz jej slabinu sa totiž na internet dostali videá, ktoré tu nemali čo robiť.

Momentálne nie je jasné, kedy sa dočkáme oficiálneho oznámenia GTA 6 s potencionálnym dátumom vydania. Šepká sa však, že prvý trailer by mohol prísť už na budúci rok. Nechajme sa prekvapiť.

Pokiaľ vás už nebaví čakať na GTA 6, kúpte si staršie GTA 5. Hrá je mimoriadne lacná a na internete ju zoženiete za najlepšiu cenu tu.

https://www.youtube.com/watch?v=4q-wgVH08Sw

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Jedna z najväčších noviniek iPhonu 12 odhalená výrobcom príslušenstva.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -