Ako sme už viackrát informovali, známa streamovacia služba SkyShowtime prináša na Slovensku zmeny, ktoré súvisia so zvyšovaním cien a tiež so zmenou ponúkaných balíkov. A hoci streamovacia služba hovorila len o týchto novinkách, v skutočnosti prišla ešte s jedným nepríjemným obmedzením, ktoré vás určite nepoteší.

Zatiaľ čo doteraz zákazníci platili za službu 5,99 € / mesačne alebo 2,99 € / mesačne (ak využili uvádzaciu zľavu na predplatné), SkyShowtime po novom zdražel až na 7,99 € / mesačne, respektíve 3,99 € / mesačne (pre klientov uvádzacej akcie). To je pomerne výrazný nárast ceny, ktorý môže odradiť nejedného klienta. Zďaleka to ale nie je všetko.

SkyShowtime potichu pridal obmedzenie 

Keď si totiž otvoríte oficiálnu stránku SkyShowtime a prejdete do sekcie tarifov, možno si všimnete aj nové podmienky, ktoré sú k dispozícii pre štandardné predplatné „Plus“. Týkajú sa konkrétne počtu zariadení, na ktorých je možné súčasne sledovať filmy a seriály.

Zatiaľ čo doteraz ste týmto spôsobom mohli využívať SkyShowtime až na troch zariadeniach, po novom ide len o dve zariadenia v reálnom čase, čo predstavuje určite obmedzenie napríklad pre rodiny s deťmi.

Je celkom pochopiteľné, že táto zmena SkyShowtime má jasný cieľ a tým je zastaviť používateľov, ktorí medzi sebou zdieľajú heslá a nežijú v jednej domácnosti.

Na druhej strane, SkyShowtime práve pomerne výrazne zvýšil ceny. Nikto by teda nečakal, že vám dá za viac peňazí ešte menej služieb.

SkyShowtime
Zdroj: SkyShowtime

Balíček SkyShowtime s reklamami je ešte obmedzenejší 

Druhou voľbou je potom balíček štandardného predplatného s reklamami, ktorý bude na Slovensku fungovať ako úplne prvý v porovnaní s konkurenciou. Disney+ ani Netflix zatiaľ nič podobné neponúkajú.

Za predplatné s reklamami zaplatíte iba 4,99 € / mesačne a taktiež získate prehrávanie vo Full HD kvalite. Rozdiel je však v tom, že v najlacnejšom predplatnom už budete môcť sledovať stream len na jednom zariadení.

Zároveň tiež platí, že v základnom balíku predplatného nebude možné sťahovať tituly offline. V štandardnom balíku si takto môžete stiahnuť až 30 titulov, čo sa hodí napríklad na dlhých cestách.

Uvidíme, ako sa ku tejto zmene postavia samotní zákazníci. Nechajme sa prekvapiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M3 ponúka zásadnú inováciu: Apple si však neodpustil trápne obmedzenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -