Nákup bezdrôtových slúchadiel môže byť pre niektorých ľudí nočnou morou. Na výber je množstvo modelov, s rôznymi funkciami a od rôznych výrobcov. Dnes vám poradíme, ako získať kvalitný produkt doslova za pár eur. Ide o najobľúbenejšiu možnosť väčšiny Slovákov.

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, zariadenie, ktorému je dnes venovaný tento článok je JBL TUNE 510BT. Áno, slúchadlá majú komplikovaný názov, no ak to dokážete prekúsnuť, garantujeme vám, že s nimi budete spokojní. Kúpite ich totiž ešte lacnejšie než obvykle vďaka veľkej zľave, ktorú ponúka jeden z predajcov.

JBL svoje bezdrôtové TUNE 510BT ponúka za 49,9 €, čo je z nášho pohľadu veľmi fér čiastka. Veď základné AirPods 2. generácie dnes kúpite drahšie. To však nie je všetko.

Keďže pravidelne sledujeme cenové ponuky predajcov, podarilo sa nám naraziť na výhodnú zľavu, s ktorou ešte nejaké to euro ušetríte. Napríklad u tohto predajcu kúpite úplne nové JBL TUNE 510 BT už za 40,9 € s DPH, pričom vám ich môže odoslať do 24 hodín. JBL TUNE 510BT toženiete za najlepšie ceny na Slovensku tu.

JBL TUNE 510BT
Zdroj: Revian

A ak vás zaujíma, čo toto zariadenie v praxi dokáže, tak je to v prvom rade až 40 hodinové prehrávanie hudby na jedno nabitie, pričom dopĺňanie energie na ďalšie 2 hodiny prehrávania potrvá iba 5 minút. Zariadenie tiež ponúka Bluetooth 5.0 či možnosť ovládania hlasových asistentov od Apple a Google.

Samozrejmosťou je potom ľahký sklápateľný dizajn, či možnosť telefonovať. JBL TUNE 510BT majú skrátka všetko, čo od nich bude bežný používateľ potrebovať a to už za 40,9 € s DPH. JBL TUNE 510BT kúpite za najlepšie ceny u slovenských predajcov tu.

Tomu sa snáď nedá ani odolať. Sami sme ich len tak mimochodom vyskúšali a ak máte radi skôr basové skladby, JBL TUNE 510BT vám sadnú ako uliate.

JBL TUNE 510BT cena
Zdroj: JBL

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max brútalne klesli na cene. Na zariadeniach ušetríte stovky eur
Môže ťa zaujímať
- Reklama -