Mať doma veľkú a kvalitnú TV s dobrým obrazom či zvukom dnes nemusí byť vôbec drahé. Zariadenia s veľkou uhlopriečkou, ktoré sa spoliehajú na moderné technológie, sa dnes dajú kúpiť za fantastické ceny. Dôkazom je aj táto 65″ TV od Samsungu, na ktorej môžete výrazne ušetriť. Ponúka aj vysokú obnovovaciu frekvenciu, čo oceníte pri hraní hier.

Televízor Samsung SMART Neo QLED má uhlopriečku 65″ (165 cm) a podporuje 4K (UHD). Zobrazovacou technológiou je Mini LED, ktorá sa postará o výrazné kontrastné pomery. Samozrejmosťou pri tomto paneli sú aj nádherné farby či podpora HDR10+. Nároční zákazníci tiež ocenia prítomnosť 100 Hz obnovovacej frekvencie a 60 W reproduktorov s podporou Dolby Atmos. Okrem sledovania TV, filmov alebo seriálov si na Samsung SMART Neo QLED užijete aj najmodernejšie hry na next-gen konzolách.

Keďže ide o pomerne slušný hardvér, odpovedá mu aj cena. Samsung predával túto 65″ TV v čase uvedenia na trh za pomerne mastných 1 999 €. Dobrou správou ale je, že dnes po kliknutí na tento odkaz za ňu zaplatíte iba 970 €. Vďaka tomu ušetríte slušný balík peňazí, ktorý môžete investovať do niečoho iného, napríklad do hernej konzoly PlayStation 5, ktorá je tiež v zľave a namiesto 549 € sa predáva od 495 €, čo si overíte tu.

Samsung 65" TV
Zdroj: Samsung

Netreba tiež zabúdať, že televízor od Samsungu je aj inteligentný. Vďaka tomu si do jeho systému môžete stiahnuť aplikácie ako Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV či Voyo. Rovnako je ako stvorený pre Apple používateľov, nakoľko je v ňom zabudovaný štandard AirPlay 2. Vďaka nemu si viete z Macu, iPhonu či iPadu v priebehu sekúnd zastreamovať obsah cez Wi-Fi.

Ako sme už napísali vyššie, súčasťou TV je aj kvalitný 60 W zvuk s podporou Dolby Atmos, podpora pre prehrávanie 360° videí a veľa ďalšieho. Za vyššie uvedenú cenu je to preto z nášho pohľadu nákup, ktorý stojí za zváženie. Ak máte túto 65″ TV doma, napíšte nám do komentára, ako ste s ňou spokojní. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  GoPro HERO 11 Black môžete mať o viac ako 130 € lacnejšie. Cena kamery výrazne klesla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -