Pred pár dňami sme vás informovali o tom, že známy telekomunikačný operátor Orange odstránil zo svojej TV ponuky deväť českých TV staníc, ktoré Slováci milovali. Spoločnosť to neurobila z vlastnej vôle ale na úkor výziev zo strany TV Markíza a TV JOJ, ktorým sa nepáčilo, že české stanice vysielali obsah (filmy a seriály), na ktorý majú práva pre naše územie práve oni. Redakcia Živé.sk teraz kontaktovala operátora, aby zistila, či neplánuje zmeniť svoje stanovisko. Odpoveď je ale jednoznačná.

Hoci ostatní telekomunikační operátori stále ponúkajú české TV stanice, ktoré Orange vyradil z ponuky, pravdepodobne to potrvá len krátko. Televízia Markíza aj JOJ totiž tlačia aj na zvyšné spoločnosti, aby sa v čo najkratšom čase podriadili ich požiadavkám. V prípade operátora Orange prišli abonenti o obľúbené stnice: Prima Cool, Prima Zoom, Prima Max, Prima Krimi, Prima Love, Prima Star, ČT Šport, ČT Art/:D, CNN Prima News, čo celkom pochopiteľne vyvolalo veľmi negatívne reakcie na internete.

„Nechystáme sa prehodnotiť naše rozhodnutie, museli sme reagovať na požiadavku vysielateľa,“ uviedla pre Živé hovorkyňa spoločnosti Orange Slovensko Alexandra Piskunová. „Predpokladáme, že aj ostatní hráči čelia zo strany vysielateľov podobnému tlaku. Nám však neprináleží komentovať časový rámec ich rozhodnutia,“ doplnila ďalej.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA


Spoločnosť Orange sa rozhodla svojim klientom, ktorých malo byť na konci minulého roka až 119 tisíc, ponúknuť ako náhradu prístup ku bezplatnému balíku programov Discovery Extra, za ktorý sa normálne platí poplatok 1,5 € / mesačne. Využiť to môžu do konca roka. Po novom sa teda dostanú ku nasledujúcim programom:

  • Travel Channel
  • Animal Planet HD
  • Discovery Science HD
  • ID HD
  • Discovery Turbo Extra HD
  • Food Network HD

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Telekom má na Slovensku výpadok. Ak ste zákazníkom, toto nerobte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -