Slováci si už čoskoro budú môcť užiť pravdepodobne najväčšou filmovú premiéru tohto roka. Do kín dorazí film Miki, ktorý je inšpirovaný temnými 90-tými rokmi minulého storočia. Práve počas nich na Slovensku vládla mafia, ktorá bola hlavnou inšpiráciou pre tento snímok.

Miki bude mapovať príbeh muža, ktorý sa vráti zo zahraničia a postupne si vybuduje silnú moc v oblasti organizovaného zločinu. Bývalý šofér autobusu v priebehu niekoľkých rokov vytvorí jednu najobávanejších mafiánskych skupín. Režisérom tohto filmu je Jakub Kroner a medzi hlavnými postavami nájdeme zaujímavé herecké obsadenie.

Vo filme Miki sa ukáže napríklad Milan Ondrik, Gregor Hološka, Michal Kubovčík, Anna Javorková, Rebeka Poláková, Dušan Cinkota, Martin Nahálka, Petra Vajdová, Ivan Vojtek či Juraj Loj.

Režisér tohto filmu pripomína, že film Miki nie je iba o obávanom mafiánskom bosovi, ale zároveň bol natočený tak, aby divákom ukázal obraz doby, ktorý bol pred tridsiatimi rokmi na Slovensku realitou a dodnes ho traumatizuje.

Trailer na oficiálny film si môžete pozrieť pod tým odstavcom. Pod ním nájdete aj teaser. Pokiaľ sa už na film Miki neviete dočkať, do slovenských kín dorazí 15. augusta 2024.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix chystá jeden z najdrahších filmov v histórii. Bude mať hviezdne obsadenie
Môže ťa zaujímať
- Reklama -