Pokiaľ radi počúvate hudbu a chcete si ju vychutnávať v tej najvyššej kvalite, na trhu je veľa výkonných slúchadiel, ktoré vám to umožnia. Patria sem aj Sony WH-1000XM4, ktoré už síce dostali svojho nástupcu, no aj napriek tomu sú po technickej stránke skoro dokonalé. Vďaka vynikajúcim zľavám ich kúpite za fantastickú cenu.

Sony WH-1000XM4 sú vybavené 40 mm meničmi s podporou Hi-Res audia a tiež technológiou Bluetooh 5.0. Rovnako tu nájdete jedno z najlepších ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov) na trhu, vďaka čomu vás počas používania slúchadiel nebude nič vyrušovať. Zariadenie má preto aj viacero vstavaných mikrofónov, s ktorými sa vám bude pohodlne telefonovať. Ide o funkcie HD Voice a Echo Cancellation.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 stáli v čase uvedenia na trh 399 €, no keďže už nejde novinku, dnes ich dokážete získať podstatne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz nájdete ponuku od 267 €, čo je absolútne vynikajúca cena. Veď konkurenčné AirPods Max od Apple stoja zhruba dvojnásobok a obyčajné AirPods Pro 2. generácie sú po zľave o cca 30 € lacnejšie.

Sony WH-1000XM4
Zdroj: Sony

Obrovskou výhodou Sony WH-1000XM4 je ich fantastická výdrž batérie. Pokiaľ máte zapnuté ANC, na jedno nabitie môžu fungovať až 30 hodín. Vo chvíli, keď túto funkciu vypnete, výdrž narastie až na 38 hodín! Zároveň tiež platí, že slúchadlá majú rýchle nabíjanie. Do zástrčky ich stačí dať na 10 minút a budete mať dosť energie na ďalších 10 hodín prehrávania.

Modernejšie Sony WH-1000XM5 kúpite taktiež lacnejšie 

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTUbe / Karl Conrad

Ak chcete absolútne špičkový zvuk vďaka najmodernejšej technológii od spoločnosti Sony, kúpiť si môžete aj novšiu generáciu slúchadiel Sony WH-1000XM5. Výrobca sľubuje najvyššiu kvalitu ANC na trhu, pričom zdôrazňuje, že jej dopomáha aj umelá inteligencia.

Slúchadlá samozrejme opäť podporujú Hi-Res audio a po technologickej stránke v nich nájdete modernejší štandard Bluetooth 5.2. Niekto môže oceniť aj lepšiu výdrž na jedno nabitie, ktorá bez ANC zvláda až 40 hodín. Ak však aktívnu redukciu okolitých zvukov zapnete, výdrž klesne na 30 hodín podobne, ako pri Sony WH-1000XM4. Novší model má tiež ešte rýchlejšie nabíjanie. Za 3 minúty budete mať dostatok energie na 3 hodiny používania.

No a cena? Sony WH-1000XM5 sa bežne predávajú za 399 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich kúpite od 328 €. Sú síce o cca 60 – 80 € (v závislosti od predajcu) drahšie, no na druhej strane získate najmodernejší hardvér od výrobcu súčasnosti a tak tento príplatok možno stojí za to. Rozhodnutie ale musí urobiť každý sám.

Prečítajte si tiež  Služba Max zdražuje. Ako je na tom Slovensko?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -