Dobré bezdrôtové slúchadlá, ktoré sú kvalitatívne na úrovni AirPods Max a možno ešte ďalej, dnes viete kúpiť za veľmi výhodnú cenu. Pekným príkladom sú Sony WH-1000XM4, ktoré si viete zaobstarať v zľave. Slúžiť vám budú dlhé roky s sprostredkujú vám vynikajúcu kvalitu prehrávania, ktorú si okamžite zamilujete.

Sony WH-1000XM4 majú výkonné 40 mm meniče a podporujú aj Hi-Res audio, čo sa o konkurenčných AirPods Max povedať nedá. Zariadeniu samozrejme nechýba absolútne špičkové ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), ktoré patrí medzi najlepšie na trhu. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na prítomnosť mikrofónov a technológie Bluetooth 5.0, ktorá zabezpečí jednoduchú a rýchlu konektivitu s iOS, Android, macOS a tiež Windows zariadeniami. Stačí si len vybrať.

No a cena? Keď prišli slúchadlá Sony WH-1000XM4 na trh, predávali sa za 399 €. Dnes už, ale nejde o žiadnu horúcu novinku a preto ich cena klesla na veľmi príjemnú úroveň. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite v zľave len za 232,5 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Nevieme vám, ale garantovať, dokedy bude táto ponuka platiť. Aj preto sa treba s nákupom poponáhľať.

Je síce pravda, že Sony WH-1000XM4 majú aj svojho nástupcu Sony WH-1000XM5, ktorý je v niektorých veciach o málo lepší, no nejde o nič zásadné. To, čo vás ale bude zaujímať viac je fakt, že zaň zaplatíte podstatne vyššiu sumu. Pri Sony WH-1000XM4 sa môžete spoľahnúť aj na fantastickú výdrž batérie, ktorá v základnom režime (bez ANC) dosahuje až 38 hodín na jedno nabitie a s aktívnym potláčaním okolitých zvukov 30 hodín na jedno nabitie. Taktiež je tu podpora rýchleho nabíjania.

Čo teda dodať na záver? Sony WH-1000XM4 sú geniálnou voľbou, pokiaľ hľadáte špičkový produkt z prémiovej triedy za veľmi rozumnú cenu. Majú snáď všetko, čo budete potrebovať a po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už za 232,5 €. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Boombox 3 je v zľave za extrémne výhodnú cenu: Má špičkový zvuk, dlhú výdrž a neublíži mu voda
Môže ťa zaujímať
- Reklama -