Na trhu je relatívne málo bezdrôtových slúchadiel, ktorých nákup by sme vám odporúčali viac, ako AirPods. Napriek tomu je tu jedno zariadenie určené pre audiofilov a náročných spotrebiteľov, ktoré sa teraz mimoriadne oplatí. Sú to fenomenálne Sony WH-1000XM5, ktoré sa dajú kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Je to voľba na niekoľko rokov.

Špičkové náhlavné bezdrôtové slúchadlá sú vybavené 30 mm meničmi a moderným dizajnom, ktorý je zároveň veľmi ergonomický a v prípade potreby aj spratný. Sony WH-1000XM5 podporujú dokonalé aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC), o ktoré sa stará špeciálny čip QN1 v spolupráci s AI. Aby toho nebolo málo, zariadenie tiež podporuje Hi-Res audio a na pripojenie slúži technológia Bluetooth 5.2. Sony WH-1000XM5 podporujú, ako iOS tak aj Android a s kompatibilnými zariadeniami sa dokonca dokážu spárovať rýchlejšie vďaka integrovanému NFC. Koľko to všetko, ale stojí?

Nakoľko ide o jedny z najlepších slúchadiel na trhu, tak tomu zodpovedá aj ich cena. Sony WH-1000XM5 sa štandardne predávajú za 399 €, avšak dnes ich môžete mať výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sú dostupné už za 279 €, čo je v podstate rovnaká cena, akú si pýta Apple za AirPods Pro 2. Netreba však zabúdať, že Sony WH-1000XM5 sú konkurentom pre hierarchicky vyššie AirPods Max za skoro dvojnásobok!

Sony WH-1000XM4
Zdroj: YouTube / Mkbhd

Budúci majiteľ Sony WH-1000XM5 sa môže tešiť aj na vynikajúcu výdrž batérie, ktorá s aktívnym ANC nemá problém dosiahnuť až 30 hodín na jedno nabitie a bez neho dokonca 40 hodín. Na napojenie kábla slúži koncovka USB-C a dokonca sa môžete tešiť aj na podporu rýchleho nabíjania. Stále to však nie je všetko.

Sony WH-1000XM5 majú aj štyri vysoko-kvalitné integrované mikrofóny, ktoré slúžia na pohodlné telefonovanie, alebo komunikáciu prostredníctvom rôznych aplikácií. Ich súčasťou sú aj funkcie HD Voice či Echo Cancellation, vďaka ktorým nebudete len vy vynikajúco počuť ostatných, ale aj oni vás. Ak vás teda slúchadlá zaujali, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 279 €. Z nášho pohľadu ide o voľbu, ktorou nemôžete urobiť krok vedľa. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Toto sú slovenské ceny za iPhone 12 mini s 5,4" displejom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -