Ak ste nároční na kvalitný zvuk a chcete si dopriať bezdrôtové slúchadlá, ktoré ho dokážu čo najpresnejšie interpretovať, dnes vám ukážeme zariadenie, s ktorým budete veľmi spokojní. Sony WH-1000XM5 patria medzi špičku v tomto obore a čo je dôležitejšie, teraz ich kúpite za extrémne výhodnú cenu. Ide o voľbu, nad ktorou netreba dlho špekulovať.

Slúchadlá Sony WH-1000XM5 majú 30 mm meniče a podporujú špičkové Hi-Res audio. Samozrejmosťou je aj technológia ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), ktorá patrí medzi tie najlepšie, aké sme mali možnosť vyskúšať. Pomáha tomu aj umelá inteligencia vďaka integrácii čipu QN1. Sony WH-1000XM5 majú tiež Bluetooth 5.2 či dokonca NFC, vďaka čomu ich rýchlo spárujete s kompatibilnými zariadeniami.

No a cena? Tá je absolútne vynikajúca. Keďže ide o špičkový produkt, štandardne je ponúkaný dosť draho, konkrétne za čiastku 399 € s DPH. Ak, ale chcete prejsť na Sony WH-1000XM5, teraz na to máte tú pravú príležitosť, pretože po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 317,32 € s DPH. Nevieme vám žiaľ zaručiť dokedy bude táto ponuka platiť. Ak sa vám teda slúchadlá páčia, radšej dlho neváhajte.

Ich súčasťou sú aj 4 samostatné mikrofóny, ktoré oceníte pri telefonovaní. Slúchadlá majú aj technológie HD Voice či Echo Cancellation, aby vás bolo lepšie počuť. A ak vás zaujíma výdrž batérie, tá je absolútne fantastická. Štandardne dosahuje až 40 hodín, ak si nezapnete funkciu aktívneho potláčania okolitých zvukov. Naopak, pokiaľ je ANC aktívne, výdrž klesne na stále výborných 30 hodín. Nabíjanie prebieha cez USB-C konektor a už za 3 minúty majú Sony WH-1000XM5 dosť energie na to, aby vám fungovali ďalšie 3 hodiny.

Pokiaľ sa vám teda tieto slúchadlá páčia, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 317,32 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o voľbu, ktorú určite nebudete ľutovať. S týmito slúchadlami máme skúsenosť aj my sami v redakcii a môžeme ich len a len odporučiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Billy Crudup z "The Morning Show" je najlepším hercom vo vedľajšej úlohe.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -