Mať dobrú televíziu je jedna vec, no ak si chcete užiť svoje obľúbené filmy, seriály, dokumenty alebo hry v tej najvyššej kvalite, potrebujete aj výkonné reproduktory, alebo soundbar. Cena tohto príslušenstva je našťastie relatívne nízka. Špeciálne to platí o ponuke od spoločnosti Samsung. Jej zariadenie s výkonným zvukom a dokonca aj subwooferom kúpite po kliknutí na tento odkaz za šialene nízku cenu.

Reč je o modeli Samsung HW-T420, ktorý ponúka vynikajúci sústavu integrovaných reproduktorov s celkovým výkonom až 150 W. Samozrejmosťou je aj podpora Dolby Digital či prítomnosť technológie Bluetooth, pomocou ktorej viete na soundbar pripojiť svoj iPhone, alebo Android a priamo cezeň prehrávať hudbu bez nutnosti zapínania televízora. Koľko však toto zariadenie stojí? To je tá najlepšia časť.

Mnohí ľudia si myslia, že soundbar s výbavou, akú ponúka Samsung HW-T420 sa predáva za vyššie stovky eur. To je však mylná predstava. V čase uvedenia na trh sa toto zariadenie predávalo za 175 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz môžete získať len za 109 €. Len pre predstavu, za podobné sumy sa dnes predávajú lepšie bezdrôtové reproduktory s výrazne nižším výkonom. Je to teda extrémne výhodná ponuka, ktorú by bola škoda odignorovať.

Samsung HW-T420
Zdroj: Samsung

Navyše o Samsungu HW-T420 sme vám ešte nepovedali to najlepšie. Celá sústava totiž disponuje aj technológiou adaptívneho zvuku a aby toho nebolo málo, k dispozícii je aj pasívny káblový subwoofer, ktorý dodá zvukovému zážitku tie správne basy. Samsungu HW-T420 má aj USB konektor, optický vstup či technológiu wireless surround kit.

Soundbar tiež ponúka možnosť ovládania hlasitosti jedným ovládačom spolu s TV, čo vám dosť zjednoduší život. Ak si teda chcete rapídne zvýšiť zážitok zo sledovania svojho obľúbeného obsahu na televízore, Samsung HW-T420, ktorý kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 109 € vám jednoznačne odporúčame. Voľbu tohto zariadenia neoľutujete.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpiť si iPhone 15 alebo iPhone 14? Zistili sme, či sa oplatí ušetriť na staršom modeli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -