Ak si potrpíte na kvalitných slúchadlách, teraz máte šancu získať jeden z najlepších produktov svojho druhu za absolútne bezkonkurenčnú cenu. Len minulý rok predstavené Sony WH-1000XM5 sa totiž dostali do atraktívnych cenových zvýhodnení, v rámci ktorých na ich nákupe krásne ušetríte. Dizajn týchto slúchadiel je veľmi čistý a elegantný a na ovládanie slúžia dotykové plochy, ktoré sa nachádzajú na náušníkoch. Model WH-1000XM5 disponuje aj celým radom inteligentných funkcií, ktoré vám budú spríjemňovať používanie.

To, v čom Sony ale v prvom rade vedie je vynikajúce zvukové podanie a špičkové potláčanie okolitého zvuku (ANC), ktoré je ako stvorené pre tých najnáročnejších zákazníkov. Práve o zdokonalené ANC sa stará vylepšený čip QN1, ktorý je pomyselným srdcom týchto slúchadiel. Navyše, samotnú technológiu potláčania môžete sami nastavovať prostredníctvom mobilnej aplikácie. Sony WH-1000XM5 majú k dispozícii Bluetooth 5.0, ako aj NFC pre rýchlejšie pripojenie.

No a cena? Z uvedeného je zrejme jasné, že Sony WH-1000XM5 nie sú vôbec lacné. Bežná cena tohto zariadenia sa na Slovensku pohybuje na úrovni až 399 €, čo môže odradiť niektorých záujemcov. Každopádne, po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky kde Sony WH-1000XM5 začínajú už na úrovni 315 €. Na nákupe teda ušetríte krásnych 84 € a to sa z nášho pohľadu oplatí.

Sony WH-1000XM5
Zdroj: Sony

Netreba pri tom zabúdať, že slúchadlá Sony WH-1000XM5 sú vhodné aj na telefonické hovory, nakoľko majú v sebe zabudované 4 mikrofóny a technológie HD Voice a Echo Cancellation. Taktiež sa môžu pochváliť vynikajúcou výdržou batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje až 38 hodín! Ak ale necháte zapnutú funkciu ANC, táto hodnota klesne na stále slušných 30 hodín.

Na nabíjanie slúži klasický USB-C kábel a vďaka podpore rýchleho nabíjania platí, že za 3 minúty na nabíjačke doplníte dostatok energie na to, aby ste mohli počúvať 3 hodiny skladieb. Ako sme teda napísali v úvode, lepší produkt za takúto cenu budete hľadať iba veľmi ťažko.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  JBL Charge 5 sa predáva za veľmi nízku cenu. Na Slovensku je to hit
Môže ťa zaujímať
- Reklama -