Pokiaľ si chcete kúpiť nový televízor, ktorý však nebude len veľký, ale ponúkne aj kvalitnú zobrazovaciu technológiu, máme pre vás skvelú správu. Spoločnosť Samsung má v ponuke jeden 65″ OLED model, ktorého cena v poslednom období výrazne klesla . Ponúka technológie, ktoré si budete užívať dlhé roky.

Tento SMART OLED TV je vybavený uhlopriečkou na úrovni až 165 centimetrov a samozrejme disponuje vysokým 4K rozlíšením (3840 x 2160 pixelov), vďaka ktorému vám neuniknú ani najjemnejšie detaily. Samotná zobrazovacia technológia OLED potom ponúka bezkonkurenčne hlbokú čiernu, ale aj čistú bielu farbu. Takisto sa môžete tešiť na mimoriadne živé farby a obraz, ktorý bude presnejší, jasnejší a ostrejší, ako nikdy predtým. Zďaleka to však nie sú všetky benefity tohto zariadenia.

Ešte predtým, než sa dostaneme ďalej, poďme sa pozrieť na to, koľko tento 65″ Samsung TV vlastne stojí. Výrobca ho ponúkal v čase uvedenia na trh (marec 2023) za pomerne mastných 2 859 €. Dnes je, ale situácia iná a cena tejto televízie klesla na mimoriadne nízku úroveň. Po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za 1 499 € s DPH, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. A o tom, že sa to oplatí niet akýchkoľvek pochýb. Veď na Slovensku ide o jednu z najpredávanejších OLED TV súčasnosti.

Samsung OLED TV
Zdroj: Samsung

Jej nespornou výhodou je okrem iného aj vysoká, až 144 Hz obnovovacia frekvencia, ktorá vám sprostredkuje neuveriteľne plynulý obraz. Pokiaľ máte hernú konzolu PlayStation 5, alebo Xbox Series X, určite to oceníte. Samsung TV má tiež moderný a extrémne tenký dizajn a jeho súčasťou sú aj výkonné reproduktory s výkonom 40 W a podporou technológií Dolby Atmos a OTS Lite. Samozrejme tu nechýba ani operačný systém Tizen, ktorého súčasťou sú rôzne šikovné funkcie, vrátane štandardu AirPlay 2.

Ten ocenia najmä používatelia Apple platformy, ktorí môžu vďaka nemu bezdrôtovo streamovať obraz zo svojich iPhonov, iPadov či Macov priamo do televízora niekoľkými jednoduchými kliknutiami. Ak sa vám teda táto 65″ OLED TV od Samsungu páči, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať už za 1 499 €. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorej sa len veľmi ťažko hovorí nie. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Príbehy na Instagrame sa zrejme zmenia. Sociálna sieť testuje nový "oklieštený" systém ich zobrazenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -