Pokiaľ chcete mať svoju bezpečnosť, alebo firmu či sklad v maximálnom bezpečí, vyriešiť to môžete jednoduchou inteligentnou kamerou. Tieto zariadenia, v ktorých už pracuje aj umelá inteligencia, nie sú drahé a v praxi toho dokážu skutočne veľa. Nie je to len o zachytávaní obrazu vo vysokej kvalite, ale aj o ďalších funkciách, ktoré vám predstavíme nižšie v texte. Po zľave kúpte Xiaomi Imilab EC5 za super cenu.

Táto kamera dokáže natáčať HDR video v 2K rozlíšení a zachytávať zábery v 3 Mp rozlíšení. Zároveň je vybavená možnosťou otáčania, pričom horizontálne to dokáže až o 350° a vertikálne až o 100°. Ak sa teda okolo vášho domu budú pohybovať podozrivé osoby, nikdy nebudú v mŕtvom uhle. Veľkou výhodou je tiež to, že Xiaomi Imilab EC5 zvláda aj nočné videnie a v prípade akýchkoľvek podozrení posiela upozornenia priamo na váš smartfón. Môžete byť teda v práci a po celý čas budete vedieť, čo sa deje doma.

Bežná cena kamery Xiaomi Imilab EC5 je len 99 €, čo je super ponuka. Po kliknutí na tento odkaz ju však môžete získať od 67 €, vďaka čomu na jej nákupe ušetríte viac, ako 30 €. To je v podstate tretina pôvodnej ceny.  Za zariadenie, ktoré vám môže zachrániť majetok v hodnote tisícov je to skutočne minimálna investícia.

Siréna, silné svetlo aj pripojenie na internet

Ako sme naznačili vyššie, kamera Xiaomi Imilab EC5 nie je len o natáčaní videa. Toto zariadenie má vstavanú sirénu s výkonom až 100 dB, ktorá v prípade problémov dokáže vyplašiť cudzie osoby, alebo zlodejov, ktorí nemajú čo robiť na vašom pozemku.

Kamera je tiež vybavená silným svetlom, ktoré sa aktivuje podobne, ako fotobunka vždy vtedy, keď zaznamená nezvyčajný pohyb. Ak sa teda bude niekto „nenápadne“ blížiť ku vašej nehnuteľnosti a kameru si nevšimne, tá na neho priamo posvieti, čo ho môže opäť vyrušiť a odradiť.

V neposlednom rade nemôžeme zabudnúť na to, že táto šikovná kamera má Wi-Fi aj LAN pripojenie a môžete do nej vložiť až 256 GB MicroSD kartu. Veľkou výhodou je tiež možnosť využitia cloudového úložiska. Vďaka tomu budete mať všetky potrebné záznamy aj vtedy, keď vám kameru niekto z vášho domu odmontuje.

A čo sa týka outdoorových podmienok, tých sa nemusíte vôbec báť, pretože Xiaomi Imilab EC5 je vodeodolná vďaka norme IP66. Ak vás táto kamera zaujala, po kliknutí na tento odkaz ju kúpite za najlepšie ceny na Slovensku.

Prečítajte si tiež  Takýto obrovský vplyv má Apple na iné firmy!

Pre lepšiu demonštráciu toho, čo dokáže, vám odporúčame prehrať video pod týmto odstavcom.

Upozornenie: Ceny sa môžu v priebehu času zmeniť v závislosti od aktuálnych ponúk predajcov. 

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here