Spoločnosť Samsung je preslávená svojimi televízormi, ktoré ponúkajú špičkové zobrazenie a moderné technológie. Platí to aj o modeli QE65S95B so 65″ uhlopriečkou, ktorý má k dispozícii OLED zobrazovací panel. Ak radi sledujete filmy alebo seriály, takýto televízor nemôže vo vašej domácnosti chýbať. Za aktuálne najlepšie ceny na Slovensku ho nájdete tu. Na jeho nákupe môžete u niektorých predajcov ušetriť viac ako tisíc eur. Veď presvedčte sa sami.

Samsung QE65S95B je po hardvérovej stránke veľmi vyspelé zariadenie. Ako sme už uviedli v nadpise, má obrovskú 65″ uhlopriečku, podporuje 4K rozlíšenie a rovnako tak sa môžete tešiť na vysokú obnovovaciu frekvenciu až 144 Hz, vďaka čomu si na televízore užijete aj hranie hier. Jeho bežná cena je výrobcom stanovená na 2 779 € s DPH no dnes ho má väčšina internetových obchodov v ponuke len za 1 699 € s DPH. A to je z nášho pohľadu čiastka, za ktorú jeho nákup stojí.

Rovnako tak je dobre zdôrazniť, že tento zľavnený 65″ Samsung TV má aj obrovské množstvo Smart funkcií. Na televízii si napríklad vďaka podpore služby Xbox Game Pass môžete užiť špičkové herné tituly aj bez vlastnenia hernej konzolyXbox. Stačí vám len dobre pripojenie na internet a herný ovládač – o zvyšok sa postará vstavaný systém.

Zdroj: Samsung

65″ OLED televízor rovnako tak podporuje aj rôzne streamovacie služby, ako napríklad Netflix, HBO Max, Apple TV či Voyo a za zmienku stojí aj integrácia štandardu Apple AirPlay 2, vďaka ktorému môžete rýchlo prehrávať obsah z vášho iPhonu alebo iPadu priamo na obrazovke už po niekoľkých kliknutiach. Z vlastných skúseností vieme, že to funguje veľmi dobre.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Napokon sa ešte môžeme dostať ku zvuku. Tento Smart OLED TV disponuje podporou technológie priestorového zvuku Dolby Digital Plus, o ktorý sa stará 60W reproduktor. Pokiaľ teda máte radi kvalitu, v súčasnosti ide o jedno z najlepších zariadení v danej cenovej kategórii. Jeho nákup určite odporúčame.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci opäť naleteli na totálne nezmyselný hoax: Stretli ste sa s ním aj vy?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
PREHĽAD RECENZIE
Obraz
Zvuk
Dizajn
Používateľské rozhranie
Funkcie
Cena vs protihodnota
ZDROJSvetApple - článok obsahuje affiliate linky, z ktorých máme províziu
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.
spickovy-65-oled-televizor-od-samsungu-kupite-v-zlave-ponuka-4k-rozlisenie-a-144-hzSamsung Smart TV s označením QE65S95B a 65" uhlopriečkou je z nášho pohľadu jeden z najlepších OLED televízorov súčasnosti. Nehovoríme to iba preto, lebo má vskutku pôsobivé zobrazenie ale aj preto, lebo ponúka kvalitné audio a hlavne rozumnú cenu. Zatiaľ čo Samsung ho pôvodne predával tesne pod cenovkou 3 000 €, dnes ho zoženiete za sumu hlboko pod 2 000 €. A to sa z nášho pohľadu oplatí.