Blíži sa leto a s ním aj športové aktivity, ktoré vo väčšej miere vykonáva množstvo z nás. Pri tejto príležitosti sa hodí vlastniť moderný fitness náramok, ktorý má kvalitný OLED displej, plno senzorov a samozrejme dlhú výdrž batérie. Presne takýmto kúskom je Xiaomi Smart Band 8, ktorý je na trhu len niekoľko mesiacov. Po kliknutí na tento odkaz ho získate extrémne lacno.

Toto zariadenie disponuje 1,62″ AMOLED displejom s vysokým rozlíšením až 192 x 490 pixelov, jasom na úrovni 600 nitov a nechýba mu ani funkcia Always-on, vďaka ktorej dokáže nonstop svietiť bez zhasnutia. Navyše je tu aj extrémne tvrdé a odolné sklíčko Gorilla Glass 3 či kovový rám s galvanickým pokovaním NCVM, ktorý tomuto šikovnému fitness náramku dodáva punc prémiovosti. Napriek tomu kúpite Xiaomi Smart Band 8 za neuveriteľne nízku cenu.

Tento náramok sa v čase uvedenia na trh predával na našom trhu za 44,9 €, no po niekoľkých mesiacoch výrazne zlacnel, vďaka čomu si ho môže dovoliť prakticky ktokoľvek. Xiaomi Smart Band 8 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 29,4 € s klasickým silikónovým náramkom, vďaka čomu krásne ušetríte. Dajte si však pozor na to, aby ste si nevybrali lacnejšiu a horšie vybavenú verziu Xiaomi Smart Band 8 Active. Jej cena je ešte o pár eur nižšia.

Zdroj: Unsplash / Mr Smarty / Tech4All (úprava redakcie)

Xiaomi Smart Band 8 má z hľadiska senzorovej výbavy snímač na monitorovanie srdcového tepu a dokonca je tu aj oxymeter, vďaka čomu náramok dokáže zistiť hladinu kyslíka v krvi. Výrobca sa tiež snažil po softvérovej stránke. Xiaomi Smart Band 8 má k dispozícii až 150 športových režimov, z ktorých si vyberie úplne každý. Náramok vie dokonca sledovať vašu úroveň stresu, alebo spánkovú aktivitu. Nechýba ani gyroskop či akcelerometer a samozrejme odolnosť voči vode v rámci normy 5 ATM (50 M), vďaka čomu si s ním môžete ísť pokojne aj zaplávať.

Čerešničkou na torte je potom extrémna výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá vás určite prekvapí. Výrobca uvádza, že jeho náramok zvládne fungovať až 16 dní na jedno nabitie, no nebudeme si klamať, že to je dosť prehnaný údaj. Ak ale budete počítať s 5-6 dňami pri zvýšenej aktivite a zapnutom Always-on displeji, mali by ste sa dostať na pomerne reálny výsledok. A to je z nášho pohľadu vynikajúca hodnota. Ak sa vám teda Xiaomi Smart Band 8 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 29,4 €. Samozrejme, že si ho budete môcť spárovať s iOS aj Androidom, pričom si do svojho smartfónu stiahnete aj dopredu pripravenú apku. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Kúpte si Samsung Galaxy Z Flip4 za super cenu v zľave. Skladačka sa teraz oplatí viac, ako iPhone 12

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -