Pokiaľ si chcete kúpiť nový televízor, ktorý má nie len veľkú uhlopriečku, ale aj mimoriadne kvalitný obraz, dnes vám ukážeme jeden model od Samsungu, ktorého kúpa sa vďaka cenovému zvýhodneniu extrémne oplatí. Zariadenie má snáď úplne všetko, na čo si len spomeniete. Nie je pri tom drahé.

Samsung smart TV, o ktorom je v tomto článku reč, sa spolieha na technológiu Neo QLED a zároveň má 139 cm (55″) uhlopriečku. Rozlíšenie obrazovky je 4K a teda 3840 × 2160 pixelov a aby toho nebolo málo, zariadenie podporuje HDR10, HDR10+, HLG, lokálne stmievanie a ďalšie vynikajúce funkcie. Divákov tiež poteší miliarda farieb či spomínaná technológia Quantum Mini LED, ktorá vytvára kľúčový kontrast v tých najtmavších aj najjasnejších scénach. No a cena?

Tu sa dostávame ku tej najlepšej časti. Televízor s kódovým označením „QE55QN85C“ prišiel na trh len v lete 2023 a v tom čase sa predával za pomerne mastných 1 399 €. Dobrou správou, ale je, že dnes je výrazne lacnejší a ušetríte na ňom stovky eur. Po kliknutí na tento odkaz sa ponúka už za 849 €, čo je veľmi výhodné. Iste, televízory s rovnakou uhlopriečkou kúpite aj lacnejšie, no ponúknu oveľa menej kvalitný obraz. Tento kúsok teda poteší aj náročnejších zákazníkov.

Samsung 55" TV
Zdroj: Samsung

Hovoríme to preto, lebo okrem vyššie uvedeného podporuje aj 100 / 120 Hz obnovovaciu frekvenciu, vďaka čomu bude na ňom všetok obsah krásne plynulý. Hodí sa to najmä pri hrách. A aj keď sa vám to možno na prvý pohľad nezdá, oproti štandardným 50 / 60 Hz TV ide o obrovský rozdiel.

Taktiež sú tu inteligentné funkcie vďaka operačnému systému Tizen. Nainštalujete si tu teda Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV atď. Televízor tiež dokáže prehrávať 360° videá a aby toho nebolo málo, podporuje aj technológiu AirPlay 2, ktorú ocenia najmä používatelia zariadení od spoločnosti Apple. Je to azda najjednoduchší spôsob, ako zrkadliť obsah z iPhonu, Macu či iPadu priamo na televízor bez nutnosti použitia kábla.

Pokiaľ sa vám teda tento 55″ Samsung TV s QLED technológiou zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 849 €. Poteší vás aj jeho príjemný zvuk Dolby Atmos, o ktorých sa stará sústava niekoľkých reproduktorov. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  55" Smart TV Samsung so 4K kúpite v zľave za neodolateľnú cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -