O tom, že sa natáča úplne nový životopisný film Steva Jobsa, ktorý si berie príklad z biografie, ktorú napísal Walter Isaacson sme vás informovali už dávnejšie. Prednedávnom sme vám prezradili jeho herecké obsadenie a dokonca sme vám priniesli aj prvé obrázky z filmu. Dnes vám prezradíme dátum, kedy sa dostane do kín!

9.10.2015

Toto je dátum, kedy sa v kinách objaví ďalší biografický film, ktorý bude zachytávať veľkého lídra Jablkovej spoločnosti Steva Jobsa a jeho pôsobenie v nej. Príbeh bude natočený podľa oficiálnej biografie Waltera Isaacsona a Universal Pictures, ktorý film natáča, prenajal dokonca legendárnu garáž, v ktorej vznikol aj počítač Apple I či Apple II, aby vytvoril čo najviac autentické zábery. Filmu sa teda dočkáme 9.októbra 2015, čo znamená, že to autori nestihnú do vydania iPhone 6S.

Každopádne, aj keď nebola podobizeň Steva Jobsa práve dokonalá, na film sa veľmi tešíme a dúfame, že bude  vydarený minimálne  ako ten, ktorý vyšiel predminulý rok a Steva si v ňom zahral Ashton Kutcher!

Prečítajte si tiež  AirTag vám môže zachrániť tisícky eur. Takto dokáže lokalizovať batožinu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.