Ak máte radi zábavu v spojení s kvalitným zvukom, dnes vám ukážeme reproduktor, ktorý by vám nemal chýbať na žiadnej párty. JBL Pulse 5 prináša špičkový výkon z hľadiska prehrávania, veľmi odolnú konštrukciu a tiež originálne svetelné efekty. Po zľave na ňom ušetríte a budete sa tešiť z produktu, ktorý vám vydrží roky.

JBL Pulse 5 sa spolieha na vstavaný 360-stupňový reproduktor s celkovým výkonom až 40 W, takže bez problémov rozozvučí väčšiu miestnosť v interiéri, ale aj záhradu v exteriéri. Taktiež sú tu 360-stupňové svetelné efekty, ktoré zabezpečia perfektnú show pre vaše oči. JBL sa pri vývoji reproduktoru zameral aj na špičkovú konektivitu, o ktorú sa v tomto prípade stará štandard Bluetooth 5.3. K dispozícii je tiež aplikácia JBL Portable či možnosť pripojiť na jeden reproduktor až dve Bluetooth zariadenia súčasne.

No a cena? Tá síce nie je najnižšia, no vzhľadom na to, čo všetko JBL Pulse 5 dokáže nám príde pomerne férová. Reproduktor sa štandardne predáva za 259 €, avšak vy ho môžete po kliknutí na tento odkaz kúpiť už za 235 €. Je to síce len relatívne drobná zľava, no ani 25 € nenájdete len tak na zemi.

JBL Pulse 5
Zdroj: JBL

Veľkou prednosťou JBL Pulse 5 je tiež jeho spomínaná odolnosť. Okrem pevnej konštrukcie, ktorá odolá aj nepríjemným pádom je tento reproduktor odolný voči vode aj prachu v rámci štandardu IP67. Ak naň teda niečo vylejete, zmokne alebo náhodou spadne do bazéna, je skoro isté, že sa mu vôbec nič nestane.

Výdrž batérie JBL Pulse 5 dosahuje vďaka kapacite na úrovni až 7 500 mAh približne 12 hodín aktívneho používania na jedno nabitie. To vám dá záruku, že vaša párty bude dlhá, aj keď nebudete mať prístup ku elektrickej prípojke pre reproduktor.

JBL Pulse 4 kúpite lacnejšie 

A ak sa vám zdá vyššie uvedená cena za tento reproduktor príliš vysoká a uskromnili by ste sa aj so starším modelom, na Slovensku si ešte stále môžete kúpiť aj jeho staršiu generáciu JBL Pulse 4. Pôvodne sa predávala za 229 €, no dnes reproduktor po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 169 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. Pripraviť sa, ale musíte na kompromisy.

Hoci aj JBL Pulse 4 má 360-stupňový zvuk, jeho maximálny výkon je o polovicu slabší a končí na hranici 20 W. Rovnako sa musíte zmieriť s tým, že tento reproduktor spĺňa „iba“ štandard IPX7, čo znamená, že odolá vode, no nie prachu.

Prečítajte si tiež  AirPods 2 kúpite v zľave u autorizovaného predajcu m:zone za najlepšiu cenu široko ďaleko
JBL Pulse 4
Zdroj: JBL

Každopádne veríme, že veľa ľudí bude schopných tieto nedostatky prehliadnuť. Rozhodnutie, ktorý reproduktor si napokon vybrať preto v konečnom dôsledku nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -