Pokiaľ si chcete užiť filmy, seriály, dokumenty alebo aj hry z herných konzol vo svojej obývačke na tej najvyššej možnej úrovni, okrem kvalitnej TV si musíte zaobstarať aj výkonný soundbar, ktorý vám poskytne dostatočnú zvukovú kulisu. Samsung jeden taký má a najlepšie je na ňom to, že ho teraz kúpite za extrémne nízku cenu. Presvedčte sa sami.

Soundbar Samsung HW-T420 sa vyznačuje fantastickým pomerom cena / výkon / protihodnota. K dispozícii má sústavu integrovaných reproduktorov, ktoré dávajú spoločný výkon až 150 W. To je už veľmi slušný údaj. Okrem toho podporuje technológiu Dolby Digital a prináša aj rozhranie Bluetooth 4.2, vďaka ktorému sa naň viete napojiť napríklad aj cez svoje mobilné zariadenie. Môžete si teda pustiť hudbu bez toho, aby ste to robili priamo cez televízor.

Celá zostava Samsung HW-T420 sa v čase uvedenia na trh predávala za pomerne mastných 175 €, no dnes je situácia celkom iná. Po kliknutí na tento odkaz totiž zariadenie získate už za 104 €, vďaka čomu je tento soundbar mimoriadne dostupný aj pre bežných spotrebiteľov. Veď za takúto čiastku sa bežne predávajú obyčajné bezdrôtové reproduktory s podstatne menším výkonom.

Samsung HW-T420
Zdroj: Samsung

Medzi ďalšie výhody Samsungu HW-T420 patrí aj prítomnosť technológie adaptívneho zvuku či prítomnosť pasívneho káblového subwoofera. V zariadení sa tiež nachádza USB či optický vstup a používatelia sa môžu tešiť aj na technológiu wireless surround kit.

Veľkou výhodou je tiež možnosť ovládania hlasitosti jedným ovládačom spolu s TV. Ak si teda chcete vylepšiť zážitky zo sledovania TV, po kliknutí na tento odkaz kúpite Samsung HW-T420 už za 104 €. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S6 Edge ohnete ešte ľahšie ako iPhone 6 Plus!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -