Generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk vyzval zákazníkov, aby si namiesto toľko diskutovanej handričky na displej od spoločnosti Apple zaobstarali radšej novú píšťalku od Tesly. Jej názov je „Cyberwhistle“ a cena štartuje na úrovni 50 $ (cca 45 €).

Na oficiálnej stránke produktu, ktorú Musk zdieľal v utorok večer prostredníctvom svojho Twitter účtu sa uvádza, že samotná píšťalka je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, má charakteristický „kybernetický“ dizajn a zároveň ide o limitovanú edíciu.

- Reklama -

 

Pokiaľ ste už videli dizajn elektromobilu Tesla Cybertruck, pravdepodobne viete, čím bol tento zberateľský a dá sa povedať, že aj úplne zbytočný predmet inšpirovaný. Výrobca ho považuje za niečo veľmi kvalitné a dokonalo prepracované.

Reakcia na handričku od Apple 

Je nad svetlo jasné, že Tesla týmto spôsobom len reaguje na leštiacu handričku na displej od spoločnosti Apple, ktorú firma predstavila v októbri a zaradila do predaja za sumu 25,00 €.

Aj keď jej bolo na internete venovaných množstvo reakcií (a treba povedať, že väčšina bola výsmešných), výrobok sa vypredal prakticky okamžite a dostupný nie je vo väčšine obchodoch do dnešných dní.

Pochopiteľne je posledný krok od spoločnosti Tesla iba recesiou, ktorá sa evidentne vydarila.

Okrem toho, že zasiahla celý svet sa totiž píšťalka takmer okamžite vypredala. A trvalo to iba niekoľko hodín… Ktovie, koľko na tomto predmete automobilka zarobila.

Instagram Banner (instagram://user?username=svetapplesk)

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.