To čo začalo ako zlý žart sa pretransformovalo doslova na trhák. Jablková handrička Apple Polishing Cloth“ sa vypredala za prvých pár hodín od spustenia predaja. Čakacia doba na tento kontroverzný produkt sa vyšplhala na neuveriteľných 12 týždňov aj napriek vysokej cene 25,00 €. Je však možné, že sa z handričky stane podobný hit, akým boli svojho času ponožkové puzdra pre iPod.

Prečítajte si tiež  Dôkaz, že Apple predá naozaj všetko. Jablková "handra" sa vypredala behom niekoľkých hodín

Prvým krokom k obohateniu dizajnu a teoretickému zdvihnutiu predajov (ak by to už teraz nestačilo) môže byť pridanie nových farbieb. Portál 9to5mac prišiel so zaujímavým konceptom Polishing Cloth v piatich farbách, ktoré by sa mohli predávať podobne ako iPod Socks v jednotnom balíku. Cena by sa však mohla vyšplhať až na 99$.

Apple Polishing Cloth

Užívateľov by určite potešila aj možnosť pridania handričky k vybraným Apple zariadeniam. Je síce možné, že sa jej v balení predsa len dočkáme, no pravdepodobne to bude iba v prípade prémiových modelov jednotlivých zariadení.

Apple Polishing ClothApple Polishing Cloth

Čo si o tomto produkte myslíte vy? Mali by ste záujem o farebnú handričku s logom nahryznutého jablka alebo tento krok vnímate ako zbytočnú snahu o zvýšenie predajov? Podeľte sa s nami o vaše dojmy a názory v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -