Ak máte radi prvotriedny zvuk, dnes vám predstavíme prémiové slúchadlá od prestížneho výrobcu Bang & Olufsen, ktoré túto požiadavku dokonalo spĺňajú. Zariadenie vám ponúkne luxusný dizajn, extrémnu výdrž batérie a čo je najlepšie, v zľave ho získate za veľmi prívetivú cenu. Ušetríte stovky eur.

Vďaka vysokej citlivosti 95 dB/mW máte pri týchto slúchadlách zaručené, že sa počas hrania hier, sledovania filmov alebo počúvania hudby budete môcť spoľahnúť na veľmi silný a výrazný zvuk bez toho, aby ste museli slúchadlá „vypeckovať“ naplno. Samozrejmosťou je aj plne uzavretá konštrukcia či podpora ANC, ktoré vás prenesie do oázy ticha a pokoja. Slúchadlá Bang & Olufsen BeoPlay Portal hrajú pri frekvenciách v rozsahu od 20 do 22 000 Hz.

Koľko však takáto sranda stojí? Možno budete prekvapení, že nie až tak veľa. Je síce pravda, že v čase uvedenia na trh si za ne výrobca pýtal veľmi mastných 499 €. No dnes už to neplatí. Zariadenie kúpite po kliknutí na tento odkaz za 299 €, čo je zhruba rovnaká čiastka, než za akú sa štandardne predávajú AirPods Pro. A ušetriť 200 € na takto výkonných slúchadlách sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Bang & Olufsen BeoPlay Portal PS/PC
Zdroj: Bang & Olufsen

Zariadenie pripojíte ku svojmu mobilnému zariadeniu, počítaču alebo dokonca hernej konzole PlayStation cez Bluetooth alebo 1,25 metrový kábel, pričom si môžete sami vybrať, čo budete preferovať. Samozrejmosťou je prítomnosť kvalitného mikrofónu, podpora priestorového zvuku 7.1 či extrémna výdrž batérie, ktorá vás príjemne prekvapí.

Toto zariadenie totiž vydrží až 2 na jedno nabitie, nakoľko jeho akumulátor dokáže poskytnúť dostatok energie na 42 hodín nepretržitého používania spolu so zapnutým ANC. Na trhu nájdete len málo konkurentov, ktorí niečo podobné dokážu.

Sony WH-1000XM5 sú už iba o trochu drahšie 

Sony WH-1000XM5
Zdroj: YouTUbe / Karl Conrad

Pokiaľ idete bezprostredne po tých najlepších dostupných slúchadlách, v tom prípade vám nemôžeme odporučiť nič iné, než Sony WH-1000XM5. Zariadenie podporuje prvotriedne ANC, má extrémne kvalitný zvuk, frekvenčný rozsah 4 – 40 000 Hz a výdrž batérie až na úrovni 30 hodín so zapnutým ANC.

Bežná cena za tieto slúchadlá je na Slovensku 399 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať lacnejšie od cca 355 €. Za nie až taký veľký príplatok teda získate absolútne špičkový produkt, ktorého nákup určite nebudete ľutovať. To ako sa napokon rozhodnete ale samozrejme nechávame na vás. Dajte nám vedieť do komentára.

Prečítajte si tiež  32" monitor Samsung M8 je vo vysokej zľave. Pôsobí ako iMac a krásne na ňom ušetríte

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -