Tinder je pravdepodobne tá najznámejšia a najpopulárnejšia zoznamovacia aplikácia na svete. Jej hlavnou výhodou je dostupnosť a jednoduché používateľské rozhranie. Napriek tomu sa aj jej vývojári rozhodli vstúpiť do vôd prémiových služieb a predstavili extrémne drahé predplatné. Informuje o tom Fortune.

Nové predplatné na Tinderi nesie názvom „Tinder Select“ a aplikácia ho prezentuje, ako ultra prémiovú úroveň predplatného. Údajne je určené len pre menej ako 1 % aktívnych používateľov, pričom mesačne stojí 499 $ (cca 457 €) a za rok zaň zaplatíte cca 6 000 $ (cca 5 486 €). Pokiaľ ste ochotní zaplatiť takto vysokú čiastku, Tinder vám poskytne prístup k exkluzívnym funkciám ako je „VIP“ vyhľadávanie, párovanie a konverzácia.

Tinder Select bol vyvinutý po rozsiahlych testoch a spätnej väzbe a tento plán predplatného bol inšpirovaný aplikáciou The League, ktorá je zameraná na ambicióznych, kariérne orientovaných nezadaných používateľov. Táto apka má tiež VIP predplatné, no účtuje si zaň extrémnych 1 000 $ / týždenne (cca 914 €).

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Za zmienku tiež stojí, že práve The League kúpila spoločnosť Match Group Inc ešte v roku 2022. Táto istá firma prevádzkuje aj Tinder.

Ultra prémiové predplatné pre malé množstvo používateľov 

Novinka je údajne zameraná na to, aby prilákala len malé množstvo aktívnych používateľov, ktorí však vďaka vysokým mesačným platbám budú mať významný vplyv na príjmy spoločnosti.

Vieme, že existuje podskupina veľmi angažovaných a aktívnych používateľov, ktorí uprednostňujú efektívnejšie a účinnejšie spôsoby hľadania kontaktov,“ prezradil produktový riaditeľ Tinderu Mark Van Ryswyk, „a preto sme sa v uplynulých mesiacoch venovali rozsiahlym testom a spätnej väzbe s týmto publikom, aby sme vyvinuli úplne novú ponuku.“

Zaujímavé je, že Match Group, ktorá prevádzkuje viacero zoznamovacích aplikácií zaznamenala v posledných troch štvrťrokoch pokles počtu predplatiteľov, no napriek tomu sa jej podarilo zvýšiť priemerný príjem na osobu. Uvidíme teda, ako tomu pomôže nové exkluzívne predplatné Tinder Match.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro Max - takto vyzerá jeho obrovský fotoaparát zvnútra.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.