Nebudeme si klamať keď napíšeme, že film Top Gun: Maverick bol jeden z najatraktívnejších filmov posledných rokov. Tom Cruise si v hlavnej úlohe po 36 rokoch sadol za kokpit stíhačky, aby všetkým divákom ukázal, že je ten najlepší pilot zo všetkých. No a pokiaľ máte radi akciu, zábavu a trochu nostalgie, túto snímku by ste si určite nemali nechať ujsť.

Je síce pravda, že Top Gun: Maverick už v kinách pomaly končí, no našťastie sa dostal na niekoľko platforiem, kde je k dispozícii za rozumné peniaze. Film, ktorý napríklad Rotten Tomatoes ohodnotili na 96 % (a diváci až na 99 %) prichádza na Amazon, Google TV a tiež iTunes od Apple.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Samotný film vás bude stáť približne 16,99 – 20,00 €, čo nie je najmenšia čiastka, no pokiaľ by ste naň ešte s niekým zašli do kina, pravdepodobne vás tento zážitok vyjde úplne rovnako.

Taktiež je dôležité zdôrazniť, že film je k dispozícii vo vysokom 4K rozlíšení a prináša podporu pre Dolby Vision a Dolby Atmos. Pokiaľ máte teda kvalitný televízor a domáce kino, určite si ho užijete.

Od 25.8.2022 by mal byť navyše na platforme Apple iTunes dostupný aj s českým dabingom, čo je perfektný bonus pre divákov, ktorí majú problémy s cudzími jazykmi alebo titulkami.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -